yorum Canon PIXMA MP620 yazici

genel bakis:

Bu fantastik tek bir yazici fotograf ve metin gibi kopyalama ve tarama belgeler yazdirir. Kompakt Canon yazici tarayici ev ofis için mükemmel bir çözümdür. Bu, hiçbir zaman büyük baskilar böylece kurmak için hizli ve kolay! Bu güç üst düzey çok fonksiyonlu yazicidan sonuçlari seveceksiniz.
Canon ChromaLife100 + sistemi güzel, uzun ömürlü fotograflar üretmek bes yeni mürekkep tanklari ile gelistirilmis FINE baski kafasi teknolojisini birlestiriyor. Yeni Canon fotograf kagitlari ile bu birlikte kullanirsaniz bir arsiv kalitesinde fotograf albümünde saklandiginda kadar 300 yil sürecek fotograf olacaktir. Canon renkli canli ve koyu siyah yazici olan renkler gerçek verir. 4 “x 6” fotograflari sadece 41 saniyede ve 9600 x 2400 dpi çözünürlükte baski.
Taramalar 2400 x 4800 dpi çözünürlüge sahip orijinaline sadik olacaktir.
Bir 170 derece açidan görülebilir 2.5 “yüksek çözünürlüklü LCD ekran üzerinde keskin önizleme vardir.
Kolay kaydirma tekerlegi parmak ile tüm özellikleri ve islevleri görüntülemek ve kontrol etmenizi saglar.
Otomatik Tarayici taradiginiz orijinal türünü algilar ve otomatik olarak ayarlar, tarar ve uygun ayarlari ile görüntü kaydeder.
Otomatik görüntü optimizasyonu gibi cilt tonu ve beyaz dengesi ve aolso kirmizi göz düzeltme gibi faktörler için görüntüyü ayarlar.
Bu Pixma All-in-One o kadar haberci kadar set bir bölümünü Eksik basit bir kurulum (talimatlari dikkatlice okuyun! Ile evinizin herhangi bir odasindan kablosuz baski böylece wi-fi yetenegi insa ile birlikte gelir !) Ayrica baska bir odada bagli bir bilgisayardan bir Ethernet kablosu ve baski yoluyla aga baglayabilirsiniz.
Sen Uyumlu bellek kartlari ve kameralardan dogrudan yazdirabilirsiniz. Sadece dahili yuvaya karti takin, LCD ekran ve baski görüntüleri seçin.

sistem gereksinimleri:
mac os x 10.3.9 için 10.5.x
Windows Vista, Windows XP/2000

Ne geribildirim diyor ki:

Genel olarak Canon Pixma MP620 çok iyi alindi. Çogu insan fotograf kalitesini ve baski hizini gibi görünüyor. Bu pratik makinenin çok yönlülügü de büyük bir arti.
Wi fi teknolojisi büyük bir hit ve hafif ve tasinabilir olmasi ile birlikte en övdü özelliklerinden biridir.
Artilarini bir baska bu günümüz yazici pazarinda son derece alisilmadik bir USB kablosu ile birlikte geliyor olmasidir.
Eksilerini bazilari kurmak zor oldugunu, ancak, genel fikir sizi talimatlari dikkatle izlemeniz gerekir gibi görünüyor. Yazici, ‘iki yönlü’ yazici olarak pazarlanan ama aslinda ne yazik ki olmayan bir çift yönlü yazici, oldugu iki kagit tepsisi anlamina gelir ve degil bir.
Bazi insanlar keman mürekkep tanklari biraz bulmak gibi görünüyor ve bu renklerden biri bos ise, yazici baski olmaz büyüdü.

Genel olarak, Canon baska bir kazanan!