Yerel bir kamera magaza bulma

Bir dijital fotograf makinesi satin almak için en iyi yer nerede? Digerleri internet üzerinden bir sey satin almak cesaret olmaz Bazi, online magazalar en iyi fiyatlar var öneririm. Bu internet para almak ve karsiliginda hiçbir sey vermeye hazir dolandiricilar kendi payina sahip oldugu dogrudur. Ancak, bu ayni zamanda gerçek dünyanin söylenebilir. En iyi Yerel kamera magaza ararken, akilli tüketici kaldiraç hem dünyanin tugla ve dolar için gerçek degeri elde etmek için tiklama dünya olacak.

nasil istediginiz kamera seçmek için

Biz bir dijital fotograf makinesi tüm farkli özellikleri konusunda size konusmak ya da hangi modelleri ancak yaparken akilda tutulmasi gereken birkaç soru ve faktör vardir (gerçekten çok bireysel ve hangi düzenli olarak degisiklikler zamanla bir sey) en iyi sen anlatacagiz kamera karari sizin için en iyisidir.

Kamu Yorumlari ara:

Arastirma yapin. Dijital kameralar var ve onlarin gibi nasil isteyin insanlarla konusuyorum. Hangi özellikler genellikle kullanimi ve olanlar “sadece orada” olan mi? Çevrimiçi ve farkli kameralar gözden ve ne söyleyeceklerini okumak sitelerini ziyaret edin.

kameralar satin alma:

Normal olarak bazi dijital fotograf makinesi alicilar yapiyor görülür bir hata onlar gerçekten ihtiyaciniz olan seyleri ötesinde kameralar satin içine çekilir elde edilmesi. Bazi sorular alisveris gitmeden önce kendinize sormaniz:

– Kamerayi ne için gerekiyor?
– Fotograf ne tür yapiyor olacak? (Portre, manzara, makro, spor)
– Ne kosullar büyük ölçüde çekimlerde olacak? (Kapali, açik, düsük isik, parlak isik)
– Eger büyük ölçüde otomatik modda kalacak ya da fotograf sanatini ögrenmek istiyorsun?
– Eger kamera ile ne deneyim seviyesi var?
– Özellikleri ne tür ariyorsun? (Uzun zoom, görüntü sabitleme, genis LCD ekran vb)
– Size boyutu ve tasinabilirlik ne kadar önemlidir?
– Bütçeniz nedir?

Bir fotograf makinesi satin gidin önce kendinize su sorulari sorun ve size sunulan ne görünce bir karar vermek için çok daha iyi bir konumda olacak. Muhtemelen satis kisi bulacaksiniz

karar ve satin

Daha sonra, bir kamera harcamak isteyen ne kadar para karar. Bu büyük gelir kaynagi olarak kullanilacak sürece bir kamera üzerinde borç girmeden hiçbir anlami yoktur. Eger bu özel kamera ile olacak bu ve baska kim kullanacaginiz ne yerler, kamera ne siklikta karar verin. Eger makul Ne kadar para yedek olabilir? Bütün bunlar size seçenekler belirlemenize yardimci olur.