uzun süre tuval üzerine fotograflari

Insanlarin çok sayida fotograf seklinde onlarin unutulmaz anlari yakalamak için seviyorum. Bazen biz bile vefat insanlarin fotograflarini tutun. Bazen fotograflari dekorasyon bir parçasi haline ama bazen yeni nesil içindir. Bir sonraki nesil bunun disinda bir sey ögrenmek istiyorum çünkü öyle.

Günümüzde insanlar bilgisayarin sabit diskler için ya da CD içine fotograflarin kendi anilari saklamak için tercih. Albüm seklinde onlara korunmus insanlar erken. Ama zaman geçtikçe albümleri daha az popüler oldu. Hatta albüm bir süre sonra kaybolup.

Birçok kisi aile ve arkadaslar ile bu anilari paylasmak istiyoruz. Bu anilari albümler ya da baska bir fotograf albümleri içine saklanir Ancak kisa bir süre sonra solmaya olacaktir. Bilgisayarinizda CD sürücüsüne bunlari saklanan varsa da o zaman daha sonra bu fotograflari görmek mümkün olacaktir onlara göstermek zorunda. Gerçekten aileniz ve anilarinizi paylasmak için arkadas istiyorsaniz Ama evet, o zaman en iyi sekilde tuval üzerine basilmis resimleri. Onlar yüz yas civarinda sürer. Tuval baskilar uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kanvas baski fotografin görünümünü degistirir ve evinizin duvarlarini süsleyen.

Bu baskilar da dogum günleri ve yildönümleri için hediye olarak kullanilir. Tuval anilari diger çerçeveler daha uzun ömürlü yazdirir. Bu sanatsal bir görünüm verir ve görüntü daha fazla güzellik katiyor. Uzun sürer gibi bir basyapit var. Terbiye ve baski görüntü daha cazip hale. Bu anilarinizi korumak için en standart yoludur.