Tuval üzerine fotograf baski

Ev yazicilar ve dijital resim düzenleme yazilimi neredeyse endise verici bir oranda gelismis olsa da, tuvaller baski hala bize büyük çogunlugu ne yazik ki evde yapabileceginiz bir sey degildir. Ancak, fotograf yüksek kaliteli malzemeler ve en son baski süreçleri kullanilarak bir gergin tuval üzerine basilmis olmasi mümkündür – sonuç oturma odasi ya da evde baska bir oda için tuval sanat bir harika görünümlü ve tamamen benzersiz bir parçasidir.

Çerçeveli baskilar uzun aile fotograflari görüntülemek için tercih edilen öge olmustur. Tuval baski boyutu çesitliligi onlar resim taninabilir ve seyir inanilmaz oldugunu saglarken bireylerin veya tüm aile biriminin fotograflari göstermek için kullanilabilir anlamina gelir. Ekstra büyük tuval baskilar hatta kadar uzunlugunda bes metre kadar tuval üzerinde olusturulabilir ya da bir sanatsal ve benzersiz bir görünüm olusturmak için iki veya daha fazla tuvaller alan üzerinde tek bir görüntü yazdirabilirsiniz.

Çok tuval baskilar daha da benzersiz fakat ayni derecede olaganüstü görünümlü seçenegi sunar. Triptych tuvaller bir resim görüntülemek için üç tuvaller bir satir kullanarak, bunu yapmak için daha geleneksel bir sekilde arasindadir. Çok tuval baskilar ideal insan (tuvaller arasindaki boslugu fotografin insanlar konu olan kesmek için bir egilimi vardir) fotograflari için uygun olmasa da onlar manzara çekimleri ve panoramik çekimler için idealdir.

Ya orijinal haliyle fotograf kullanimi ile sopa zorunda degilsiniz. Bazi tuval sanat hizmetleri siyah ve beyaz olarak veya diger sanatsal süreçlerin bir seçim uygulayarak görüntü dönüstürmek veya yeniden çalisacaktir. Bu tasarim seçenekleri en çekici arasinda o görüntünün bir pop art gösterimi standart bir görüntü dönüsüm, gururla fotograf görüntülemek için eglenceli ve benzersiz bir yol.