tuval baskilar için kaliteli fotograf – ucuz akillica bir seçim bulmak için 3 basit yollarindan yazdirir

Tuval baskilar için fotograf en sevilen dijital fotograf sergilemek için mükemmel bir yoldur. Tuvale fotograf artik çok daha erisilebilir olmasi için elde baskilar ile, ucuz bir fiyata bir almak için daha basit hale gelmistir. Ama unutmayin, birkaç “Hayir firfirlar” kanvas baski isletmeler artik sürmez ve korkunç bakmak tuval baskilar çok kalitesiz fotografin yayinlanmasini hangi vardir.

Bir tuval baski satin almak için nerede karar verirken, bu aklinda tek bir sey ayi için çok önemlidir. Kalite her seydir. Sansini son derece düsük bir fiyat için düsük kaliteli tuval baski satin almak mümkün olacak, ama size gerçekten aliyoruz ne bildiginizden emin olun. Kalite tuval baskilar makul bir fiyat için kullanilabilir, ancak seyler için dikkat bilmek önemlidir.

Kaliteli bir tuval baski siparisi verirken bakmak için 3 temel seyler burada listelenmistir.

1. Kullanilan mürekkep ne tür?

Ilgili arsiv mürekkepler kullanarak olacak mi? Bu ultra-canli, UV dirençli mürekkep bir mükemmel kalite, dayanikli yüzey için çok önemlidir. Birçok üretici artik standart, uyumlu mürekkepler kullanarak isletme maliyetleri düsürmek için bir girisim yapmak. Bu mürekkepler baski kalitesini düsürebilir ve günes isigi bile az miktarda maruz kaldiginda kolayca kaybolacak.

2. Ahsap ne tür çerçeve olusturmak için kullanilir?

Söz konusu ile ilgili olarak en kaliteli çam sedye bar kullaniyorsunuz? Oldukça birkaç saglayicilari çok ucuza tuval baskilar üretim yapabiliriz gerçegini göz ardi için çok önemlidir, ancak kalite neredeyse her zaman çok kötü. Bunun arkasindaki en yaygin nedeni pek çok sirket evde kendi çerçeveleri yaparak maliyetlerini düsürmek için girisim olmasidir. Ya yapistirilmis veya birlikte zimbalanmis olan ucuz, hafif ahsap çerçeveler üreterek bunu basarmak. Her zaman seçtiginiz hizmet kati, 4 parçali, çam sedye bar çerçeveler kullanan emin olun. Bu kareler dört küçük ahsap veya plastik germe takozlar yerlestirilmesi için izin verir. Bunlar tuval tuval baski üzerinde fotograf ömrünü uzatan, gelecekte yeniden gergin izin verir. Tuval yüzeyi tuval sarkmaya neden, sicaklik degisimleri olarak küçülür ve genisler. Bu germe tuslari yararina olmadan, gerginlik bu kaybi geri döndürülemez. Bu kare de çok zayif oldugu ve kumas uygun sertlik gerildiginde çözgü tabi tutulur.

3. müsteri yorumlari

Her zaman kanvas baski için bir fotograf satin almadan önce iyi bir son müsteri referanslari dikkat çalismalisiniz. En kisa zamanda bir web sitesini ziyaret gibi, müsteri yorumlari sayfasina bir göz almak için bir noktaya olun. Bir canli yorum blog veya alimlarini hakkinda geri bildirim saglamak için ziyaretçiler için düzenlenmemis bir yol varsa, bu sirketin güvenilir oldugundan emin bir sinyaldir. Bir tedarikçi tamamen memnun müsteri iyi bir anlasma varsa o zaman herkesin görebilmesi için kendi yorumlarini göstermek için gurur olacak. Bir referans bölümü bulunamiyor eger … 1 soru düsünün … Ne sakliyorsun?

Bu size çok, uzun yillar sürecek bir kaliteli tuval baski için piyasada olup olmadigini sormak için gereken tüm önemli temel sorulardir.