tuval baskilar için bir sedye seçmek için nasil

Çerçeve tuval baski genel makyaj canlandiracak önemli bir rolü vardir. Bu çerçeveli ne zaman bir tuval baski kaliteli olarak kabul edilir. Kaliteli bir sedye baski bir fark yaratabilir. Sedye bir alti türü ise, bu sanat toplam görünümünü bozabilir. Ayrica, yeterince güçlü olmayan bir sedye tuval baski çatlak veya büküm neden olabilir. Bu nedenle, bu tuval çerçeveleme için dogru sedye seçmek için özü tasimaktadir.

Tuval germe ne demektir? Neden çok önemlidir? Tuval germe tuval malzeme sikica gerilmis ve ahsap bir çerçeveye sabitlenir burada bir süreçtir. Bu tuval baski görünüm mükemmel yapmak için sorumlu biridir. Bir tuval baski gerilir sonra, simdi asmak için hazirdir. Kaliteli bir sedye Eger tuval üzerine sanat bakmak için etkisi ekleyebilir ve hissetmek istediginizde gereklidir. Kaliteli bir sedye hakkinda iyi bir sey, ipliklerin uzunluguna ve tuval kumas boyutta bir etkisi olmasidir. Bu nedenle bir sedye ince görünümlü kanvas baski destek eklemek için gerçekten gereklidir.

Ama uygun sedye seçerken dikkate almaniz gereken bazi seyler vardir. Iste arayisi içinde yardimci olabilir bazi noktalar vardir.

Sag profili. Uygun profilini seçtiginizde, bu çerçeve hem de gergin olmasi tuval tür boyutu olarak bazi unsurlari içine bakmak gerekir – bu el boyali ise, astar, önceden astar veya gessoed.

Canlandirici Çapraz. Çapraz canlandirici uzun barlar için pervane olarak hizmet için gereklidir. Bu sayede esit düzlemde yüzey gergin tuval tutarak, büküm gelen sedye bar önlemek için sarttir. Buna ek olarak, ayni zamanda çerçevenin ince kenarli üzerindeki baskiyi azaltir. Bu nedenle, iyi bir çapraz canlandirici büyük önem gerçekten de.

Astar. Astar zemin ya da alçitasi bölgesinin kullanimini içerir. Bu tuval üzerine sopa bir süngerimsi, agir yüzey vermek için kullanilan geçirgen bitirmek ile ilgilidir. Tuval uygun astar gereklidir. Genellikle tuval germe önce yapilir. Bu astar esnek kalmak gerektigini hatirlamak zorunda.

Tuval dikkatli verilmelidir uzanan, o Özetle. Bu ABC’nin yapiyor kadar basit degil. Özellikle kullanilacak malzemeler üzerinde ayrintili planlama gerektirir. Yukarida verildi isaretçileri yansitarak, uygun sedye ile sona ki Tuval üzerine baharat baskilar olacaktir.