Tokina 10-17 yorum – yaratici fotograf kullanimi için eglenceli bir lens

Tokina 10-17 balikgözü lens Canon fotograf makinesi ya da Nikon fotograf makinesi ya için bir prim lens. Büyük bir döner zoom sistemi ile bu kadar görünebilir diger camlara göre ya da zaten satin almis oldukça düsük fiyatli lens.

Bu büyük netlik saglar ve simdiye kadar satin aldiginiz benim en sevdigim lenslerden biridir. Asagida bu objektif tüm faydalari ve özellikleri listeler:

-Bu lens Canon veya farkli kamera kullanicilar arasinda bu çesitlilik gösteren Nikon ya için optimize edilmistir.

Kameranizin görüntü içine isik iyi bir miktar saglar 4.5 diyafram araligi –Bu f/3.5 için f/22 en az vardir.

-Minimum odak mesafesi 14cm yaklasik 5,5 civarindadir. Bu fotograf herhangi bir netlik yasamadan yakin nesneye kadar almayi saglar.

-Döner Yakinlastirma sistemi kolaylikla görüntüler üzerinde yakinlastirma saglar.

-Maksimum dis çapi 70 mm olan 2.75 civarindadir.

-Lens tipi en az odak uzakligina sahip bir balik gözü 10mm ve 17mm en fazla odak uzunlugudur.

-Ile balik gözü lens size görüntülerin merkezine dogru büyük netlik ile, büyük özel efektler olusturabilirsiniz. Bu fotografçi için yaratici bir özgürlük saglar.

Tokina 10-17mm balikgözü lens herhangi bir özel efekt projelerle ilgileniyor büyük bir lens. Bu lens hava fotografçiligi, iç mekan fotograflari ve hatta çocuklar için portre fotografçiligi için özellikle harika!

Bu lens dis görüntü netligi ve daha az ortasina dogru büyük bir netlik saglar. Genel olarak, en yaratici amaçlar için yeterli bu lens keskin bulabilirsiniz.

Her zaman herhangi bir Nikon veya Canon Dijital fotograf makineleri için kullanilabilir olan büyük bir lens gibi Tokina harika bir ürün sunuyor. Bu yazi yazildigi sirada, Nikon ve Canon hem de kendi zoom balikgözü lens üretmek degil.

Bu bir günlük kamera lensi olmadigini unutmayin, kendi sanatsal görünümleri için kullanilan ya da resimlerle yaratici bir hamle yapmak gereken bir lens. Eger yaraticilik eksik gibi hissediyorum zaman söyleniyor, sizin kamera çantasi bu lens alabilir.

Genel olarak, ben fotografçiliga herkes için objektif tavsiye ve kaliteli bir balik gözü lens için piyasada bulunmaktadir. Bir zoom balikgözü lens için, bu su anda piyasada üzerinde tek seçenek olabilir.