Ticari fotograf – çekim dergiler için

Dijital fotografçilik bu kez gizemli sanat popülaritesi büyük bir artis neden oldu. Sadece çalisma ve uygulama yillar içinde bir kez erisilebilir karanlik sirlarini, dijital fotograf düzenleme suit artik yaygin olarak bulunmaktadir. Zaman içinde dolar profesyonel bir fotografçi yüzlerce mal olacagini Film sonsuz yeniden çekim olanaklari ile bellek kartlari yerini almistir, ve dijital için giris düsük maliyetli yeni kullanicilar binlerce az finansal risk ile mücadeleye içine atlamak için izin verdi. Meslekte çok yeni fotografçilar ile, yayinlar ve fotograf firsatlari her ikisi için pazar genisletmek yardimci oldu ve onlari satmak için görüntü ve yerlerde yeni kaynaklar yaratti. Ama yeni bir fotografçi olarak bu kadar dergisi fotografçilik dünyasina bir göz atalim baslamak için zor görünebilir.

dergi ne istiyorsun?

Tabii, bol dergi öncelikle ünlü dedikodu veya moda haber bu anlasma orada vardir. Size stüdyoya Brad Pitt rezervasyon (ya da evin disinda etrafinda sinsi) olacak olasi degil çünkü, hepsi hemen hemen her sey için variz orada dergi binlerce oldugunu hatirlamak önemlidir. Araçlarda dergi, Köpekler, Bilgisayarlar, spor, ev dekorasyonu, yemek ve digerleri vardir. Bu dergiler kendi nis uygun ilgili ve faydali görüntüler için piyasada her zaman vardir.

Bunu düsünmek için bir yolu bu dergiler her zaman konularin görüntüleri gerekir ve bunlari ödemek için mutluyuz olacaktir. Örnegin, köpek dergi, neden belirli bir nis odaklanmak o kadar köpek fotograflari gerek durdurmak asla?

i nasil baslarim?

Ilk olarak, size ilginç bir nis için bakmak gerekir. Seni seviyorum ne olursa olsun konu, büyük ihtimalle o konuya odaklanmis bir dergi oldugunu iyi. Bir kez bir piyasada karar verdik, yerel kitabevi tarafindan salincak ve raf kapali birkaç dergi kapmak. Kullandiklari fotograflarin türlü bir göz atin ve bu alarak keyfine varacaksiniz fotograflarin türlü olup olmadigini kendinize sorun. Bu adimda kendinize karsi dürüst olmak da önemlidir – onlar kullandiginiz fotograf kalitesini ya da üzerinde olan fotograflari teslim edebilir? Degilse, fotograf yapabilirsiniz kadar çalisir.

Bir kez hazir, her dergi bakmak ve fotograflari göndermek için nasil fotograf editörü ya da bilgi bulabilirsiniz. Eger resim olasilikla kabul edilmeyecektir aksi baslamadan önce derginin kurallari anlamak emin olmak istiyorum. Bir kez, nerede ve nasil fotograf göndermek için biliyorum Her zaman kisa bir not ile fotograf için iyi onu göndermek – Bu portföy baglamak için iyi bir yerdir.

bekleme oyunu

Herhangi bir zamanda, bir dergi için fotograf göndermek bir yanit için birkaç hafta beklemek planliyoruz. Dergiler bir yazili basin, ve kabul bile, fotograflari birkaç ay için görünmeyecektir. Ayrica, bir seferde sadece her fotograf bir yayin için, baska bir editör görüntü kullanmayi tercih, çünkü bir teklifi reddetmek zorunda riski yok bu sekilde göndermek için her zaman en iyisidir.

Çogu zaman, dergi 2-8 hafta arasinda olmasi her zamanki tepki süresi notu olacaktir. Bu süre sona erdikten sonra bir sey duymamis olabilirsiniz sizin teslim editörü hatirlatan bir takip not göndermek için tamam. Sadece kibar devam!

Ne dergi resimleri satis hakkinda çok sasirtici süreci çok kolay olmasidir. Bu çilgin bir fikir gibi gelebilir bir dergi için fotograf Satis “bulmak, ates,. Posta o”, ama bir kez basvuru kazanmaya baslamak, size yapmaya basladi isterdim olacak bütünüyle özetlenebilir er!