temel dijital fotografçilik arka plan – daha iyi fotograf!

Dijital devrimin önde gelen yarari degilse – bir dijital fotograf arka plan uygulamak için bir sans kesinlikle biridir.

Eger ayar essiz bir tür istiyorsa geri filmin Eski süre içinde, sadece ilgili boyali arka sinirli ya da aslinda sitede devam edildi. Bir zemin degisen son derece zor oldu.

Tipik olarak, eger basit bir rötus yapmak istediginiz – örnek olarak, bir atik konunun arkasindan yapabilirsiniz ortadan kaldirmak – fiziksel olarak olumsuz üzerine gidiyor ve fiziksel olarak disari boyama içerir. Tam olarak kozmetik rötuslar ile ayniydi.

Bu yerine sorunsuz gerçek bir yetenek aldi.

Negatifleri çok küçük oldugundan, bu gerçekten zor bir is oldugunu ve çok degil aticilar iyi yapmak için el becerisi vardi – hatta hiç. Böylece, çalisma gerçeklestirmek için uzman rötusçu ödeme yara. Degil neseli bir olay.

Diger alternatif resim baski ve aslinda çevresinin kusurlu biraz uzakta boya … her ayri üreme üzerinde oldu! Yine, çok iyi degil. Bu da sanatsal uzmanlik aldi ve çok zaman aldi!

Kesme …

Nihai düzeni, keskin bir biçak ya da jilet almak ve istedigi ayari bir resmin içine fotograf ve tutkal, onlari modelini dilim oldu. Hiçbir sekilde bu dogru bakti ve bir mil uzakta sahte olarak tespit edilebilir!

Arti depo onlara bir alan var – Yani, hareket etmek, aticilar gerçek setleri tam anlamiyla çok dolar, sahne, boyali arka planlar, vb harcamak zorunda kaldi. Bu bir stüdyo bir gereklilik isletim yapti. Bu etrafinizdaki arka planinda ve sahne Sepete ve stüdyoya gelen istemci tek gerçek alternatif oldu yapmak için çok zordu.

Ve, onlar pahali!

Bir benekli kahverengi ve kahverengi “Eski Ustalar” arka plan karsi eski bir legen içinde oturan bir bebek bir fotograf,, isterseniz Örnek olarak, … biz boyali “Eski Ustalar” el satin almak zorunda olacagini gerekiyordu tuval zemin.

Onlar gerçekten iyi bir satin almak için yaklasik 1000 dolar için gidin. Sonra eski bir legen kazanmak gerekir. 100 TL – biz bile bulmak olsaydi, biz 50 $ ödemek bekleyebilirsiniz.

Hatta bebek yalagini dehsete oldugunu ögrendim ve tüm oturum için çiglik atti önce bu gider buydu.

Dijital girin!

Simdi, sadece birkaç dolar için biz dijital arka onlarca satin alabilirsiniz! Genel olarak, bir dijital fotograf arka plan nedir, gerçekten bile zemin veya bir CD üzerinde kaydedilmis bir pervane bir fotograftir.

Simdi 20 $ veya 30 $ biz “Eski Ustalar” arka onlarca dijital fotograf ile bir disk satin, daha Compact disk eski yalagini farkli çesitleri çok tutar.

Sonra, Photoshop veya Gimp bunlari açmak dijital biz tercih arka önünde kismi olan legen birak, eklemek önceki bir bebek ve ta daaa shot yapilir! Sadece bir kaç dakika meselesi içinde, bir “Eski Ustalar” arka plan önünde eski bir legen oturan bizim bebek var.

Hiçbir büyük para harcamalari, hayir, sahne veya depolama ile bir stüdyo almak için bir gereksinim mücadele! Dijital fotografçilik arka plan hepimizin kullanisli zekice yaratici fotograf koyar!