tatilde dijital kamera görüntüleri kaydetme

Tatil resimleri anilar ve bir dijital fotograf makinesi ile ilgili tüm hepsi yakalamak için mükemmel bir yoldur vardir. Yapabileceginiz fotograf sayisini tek sinirlayici faktör tüm bu görüntüler için depolama alanidir. Neyse ki süre evden dijital görüntüler tasarruf söz konusu pek çok seçenek vardir.

Gerektigi gibi evde bilgisayariniza indirebilirsiniz ama tatile diger seçenekler gerektiginde. Eger bir dizüstü bilgisayar varsa yaniniza alin ve bir cep resim depolama ünitesi olarak kullanabilirsiniz. Tatile bir dizüstü bilgisayar alirken dikkate almak birkaç hususlar vardir.

Öncelikle size sabit diskinizde var ve yeterince sizi düsünüyorum nasil birçok resim bagli olarak sadece ne kadar depolama alani belirlemek gerekir. Dikkat etmeniz gereken bir genel kural disk alani 1 gigabayt yaklasik bin görüntüleri yapacak. Eger alani birkaç gigabayt varsa alani bitiyor sansi azdir.

Bir dizüstü bilgisayar ile Baska bir sey düsünmeye Pil sarj tutuyor. Size ne olmasi gerekir son sey pil öldü çünkü resimleri indirmek için mümkün olan dizüstü açmak oldugunu. Eger nihai hedef ne olursa olsun dizüstü takmak mümkün olacak olmadigini kontrol çift emin olun.

Alan eksikligi bir sorun ise o zaman ile yanici CD veya DVD alma ve bunlari indirmek gibi birine dizüstü bilgisayarinizdan resimlerinizi kopyalama düsünün. Bilgisayarinizda bunu yapmak için bir yanici CD / DVD oynatici oldugundan emin olun gerekiyor.

Bir tasinabilir sabit sürücü depolama resim görüntüleri için kesfedebilirsiniz baska bir yol oldugunu. Bir USB kablosu kullanarak baglamak için kolay ve kamera kendisinden dizüstü veya dogrudan ya birini indirebilirsiniz. Bir tasinabilir sabit disk nispeten ucuz ve yeni olanlar üzerinde de 100 gigabayt tutun.

Bir dizüstü bilgisayar veya tasinabilir sabit disk bir seçenek degilse o zaman tüm tatil resimleri depolamak ve tasimak için yeterli bellek kartlari alarak basvurmak zorunda olacak. Bu tamamen mümkün yapmak ama bu Yanlislikla bir yeniden ve resimlerin önceki seti kaybetmemeniz için kullanildiklari olarak etiketlemek için iyi bir fikirdir bu yüzden onlari takip bir güçlük biraz olabilir.

Bu, tüm tatil anilarini eve dönmek bir kez görüntülemek için güvenli tutulmasini saglamak için önceden planlama asagi gelir. Bunu yapin ve tüm aile ve arkadaslar ile bu deneyimi yeniden yasamak mümkün olacak.