tatil için fotograf

Fotograf bir sey oldugunu hemen hemen herkes girisimleri tatil yaparken. Tatile ne zaman normal bir kamera temas olmaz insanlar amatör fotografçilar olacak. Eger karalama defteri ve onlari sonsuza kadar yasatmak, böylece o özel anlari yakalamak istiyorsaniz, birkaç uzman fotograf teknikleri almak isteyeceksiniz.

Önemli olan rahat olmaktir ve fotograf çekmek keyfini çikarin. Sonuçta, biz dogru tatili fotograf bahsediyorsun? Büyük fotograf çok eve gelen için çok önemli Kullandigim iki teknik vardir.

Ilk teknik ben fotograflar yakalamaya bana özgürlük belirli bir miktar hissetmek saglayacak bir kamera ve fotograf aksesuarlari emin olmaktir. Sen bir fotograf laboratuarinda islenmesi gereken geleneksel filmlerle kameralar kullanan kisilerde bu egilim fark ettik, bakin. Onlar sadece herhangi bir zamanda film çok rulo tasimak ve size donanimlari her ayirmayan ise etrafinda bir eglence parki söyleyebiliriz sinirli kaynaklara sahip, kendinizi sinirlayabilir ama en azindan bol yerlerden fiyatli üzerinden satin için vardir film. Eger uzak bir bölgede bir zam üzerinde iseniz ya da, yine sadece bu kadar filmi tasiyabilir ve daha satin almak için yer yok.

Fotografçilik becerilerini artirmak için için, bir fotograf büyük hacimli yakalamak için özgürlük gerekir. Bir dijital fotograf makinesi için geçis yaparak, verici kendinizi daha fotograf çekme özgürlügü degil, ayni gelismis film rulo alma konusunda giderleri küçültmek. Ilk Disney tatile esim ve ben gitti hatirliyorum, biz gelistirdik filmin belki bir düzine rulo vardi ve onlari çok gelismis almak için para oldukça güzel bir yigin mal. Sorun filmin laboratuvar onlari geri aldim, orada sadece bes fotograf bu odakta idi. Gerisi yapmak için ya çok koyu ya da çok bulanik.

Dijital fotografçilik ile ben on ile yirmi kat daha fazla ben için kullanilan daha fotograf ve hatta en iyi parçasi degil almak. Bizim villa veya otel odasinda rahatlatici ise Aksamlari, ben, benim dizüstü bilgisayara fotograflari indirmek bazi fotograf düzenleme yazilimi yukari çekin ve sadece genel istemiyorum çekim temizlemek.

Tatil sonunda, ben gelismis birkaç yüz dijital zaten kontrol edilmistir fotograflari, kirpilmis, ve baski için hazir. Ben büyük fotograf becerilere sahip ama sadece ucuz dijital fotograf ekipmani ile ucuz bir tekniktir gibi görünüyor.

Benim diger teknik benim dijital fotograf makinesi tüm özellikleri ile son derece tanidik emin olmaktir. Bu kez bir ömür boyu çekimlerinde kendilerini zaman bu fark bir sürü yapabilirsiniz.