tatil fotograflari – mükemmel fotograflar çekmek için ipuçlari

Hiç bir tatile gitti ve resimleri sadece dönmedi? Bu yüzden biz kaliteli fotograflar çekmek ve odaklanmak unutmayin yolculuk belgeleyen ile ilgili çünkü bu sik karsilasilan bir sorundur. Neyse ki, daha iyi fotograflar tatile gitmek yakin zaman için yapabileceginiz birkaç sey vardir.

Bir profesyonel gibi düsünüyorum

Eger fotograf çekmek konum ne olursa olsun Hayir, kompozisyon temel kurallari hala geçerlidir. Düzgün bir sekilde resim beste ve essiz açilari ve maruz kalma süresi ve yogunlugu için en iyi seçenek arayan odaklanin. Her fotograf tatil hikayesi bir parçasidir, bu yüzden size ates her fotograf ile anlatmaya çalistiginiz hikayenin bir parçasi kendinize sorun ve size fotograflarda çok daha uyumlu anlatim ile bitirecegiz.

Ayrica, sizi her resimde arkadaslariniz veya aile üyesi koyarak önlemek için dikkatli olun. Birlikte herkes paylasim deneyimleri resimleri istediginiz kesinlikle anlasilabilir olsa da, önemli yerlerinden veya faaliyetlerin herhangi bir “temiz” fotograflari olmamasi pisman olabilir. Bu konuda gitmek için iyi bir yolu ortaminizin birkaç “ciddi” fotograf denemek ve almak sonra, ailenizin fotograflarini birkaç almaktir. Dijital kameralar tarafindan saglanan yakin sonsuz çekim sayesinde, bu eskiden daha yapmak çok daha kolaydir.

tüm yakalamak

Tatil degil sahilde, evinizde baslar. Bu tatil planlari yürürlüge en kisa sürede çekim baslamak için iyi bir fikir, bu az önce bahsettigimiz bu tatil hikaye kuran bir aday. Senin dolu çanta, bilet, havaalanina yolculuk ve bu nitelikteki diger seylerin fotograflari ilk düsünce çok gibi görünmeyebilir, ancak bir tatil macera yarisi var ve geri kendinizi ve ailenizi oluyor.

Baska bir sey düsünmek tatil kötü bir dönüs alsa bile her zaman kamera kullanisli sahip olmaktir. Ne olur olursa olsun, her zaman yakininda kamera tutmak ve gitmek için hazir. -Gitti-yanlis tatil meydana geldikleri ile basa çikmak için eglenceli olmasa da, genellikle en iyi hikaye ve bir aile birlikte sahip fondest anilari bazi konum. Esiniz sizin balayi onlarin kol kirmaya olsaydi Örnegin, kesinlikle bir felaket olurdu, ama en azindan döküm, hastane personeli, ve bu hayat hikayesi diger parçalarin tüm çocuklarin resimleri gösteren eglenceli olabilir . Beklendigi gibi tatil gitmis olmasa bile, en azindan bir gülümseme ile resimlerin geri bakmak mümkün olacak.

Ve son olarak, tatil herkes fotograf çekmek için bir yol oldugundan emin olun. Eger çocuklariniz varsa, onlar da kendi bakis açisindan yolculuk belge böylece onlari bir tek kullanimlik fotograf makinesi vermek emin olun. Bu yolculuk belgeleyen tüm aile dahil etmek için eglenceli bir yoludur ve genellikle sasirtici sonuçlara yol açar. Ayrica birkaç farkli açilardan tatil görmenizi saglar ve böylece sadece bir kisi her zaman kamera tutan birakilir sorumluluk alma için fotografin yayilmis yardimci olur.

Tatil fotograf çekmek ile ilgili en önemli sey, tatil keyfini hatirlamaktir. Tatil inanilmaz resimler ev ve paylasmak getirmek için eglenceli, ama zaman zaman kamera indirdi ve bir mola unutmayin. Ayrica, rahatlatici ve eglenmek tatil neyse devam için ana sebebidir!