tanita terazi garip hikayesi profesyonel ilgi ve begeni almak

Tanita ölçekler var mi vermek kolay yeterli bir de neler yapabilecegini göstermek için bu ölçekler ve firsat bir elde sadece birkaç dakika harciyor istiyor. Sirket kendisi de hassas elektronik terazi üreticisi bu gün olarak bilinen ve bu ülkede ölçekler için pazarin% 50 vardir. Geri 65 yil önce kurulan Japonya,, hemen hemen bir ev adidir.

Su anda, sirket satin almak için ölçekler üç farkli çizgiler sunuyor. Bu mini ölçekler yani sira kisisel ve profesyonel modelleri içerir. Bildigim kadariyla elektronik terazi gitmek gibi, sirket yildir alaninda bir öncü olarak kabul edilmistir. Ayrica ölçek ile entegre bir vücut yag monitör dahil oldugu 1992 yilinda profesyonel bir ölçek tanitmak için ilk oldu.

Kisa bir süre bu profesyonel ölçek girmesinden sonra, sirketin vücut yag monitör de dahil olmak üzere ayni islevleri, birçok dahil kisisel kullanim için bir pazara basardi. Kendi kisisel ölçekleri çogu da çekici özellikleri bir dizi içerir ve ayni zamanda çok makul bir fiyat sunarken birçok özellik sunuyor ölçeklerde bir lider yapmak için hizmet etmis.

Örnek olarak, birçok kisi su anda da kendi agirligi vücut yag açisindan ve vücutlarinin içinde tutun su yüzdesi olarak ne oldugunu kendi agirligi ölçmek ama olacak sadece bu ölçeklerde bakarak edilmistir. Bu ölçekler su an $ 49, onun küçük aday ve yaklasik 80 $ için çok güzel bir satis büyük yetiskinler için modlari ve çocuk sayisi gibi bellek iki ayri kullanici için içerecektir.

Boyutlarda çesitli gelir Tanita tarafindan yapilan kisisel elektronik terazi bir dizi vardir. Bazilari herhangi bir ev dekor bir parçasi olarak görüntülenecek yapilan konum gibi digerleri bakarken kolayca ve sinirli bir alanda kaldirildigindan böylece tasarlanmistir. Simdi entegre vücut yag ile gelen kendi ölçekler çok fazla, fiyat merdiven asagi yukari izler ve.

Bu ölçeklerin belli yaklasik 60 $ için en liste ile, çok büyük web sitelerinin bir çift yani sira magaza web sitelerinde satisa sergilenmektedir. 110 $ için, bir kullanici kisisel vücut yag herhangi bir dijital cep pedometre izlemek ekleyebilirsiniz. Bu gün boyunca yapilmistir ne kadar yürüyüs ayni zamanda iyi bir önlem agirlik ve vücut yag degil sadece yol ama olacaktir. Tüm bunlar oyuncak degildir, yani FDA tarafindan onaylanmistir.

Bu gün ve yas, kilolari kontrol altinda tutmak ve vücut yag gibi kilo ile ilgili diger faktörler ölçmek için arayanlar çok dogru yapmak için Tanita ölçeklerde ve almak için banka bozmadan güvenebilirsiniz. Hem doktor ofisleri, bulunan birçok profesyonel modelleri vardir. Sirket tarafindan yapilan hemen her ölçekte fiyat çok makul egiliminde olacaktir.