taki fotograf gerçek maliyetini degerlendirmek

Ticaret, hiçbir sey hissediyor ya da bir pazarlik daha iyi tadi! Pazarlama, satis ve reklam için kullanilan taki fotograf tedarik Ancak, aslinda böyle senin gibi birçok sirket, maliyeti hakkinda ilgili tüm sirketler, ‘maliyet vs deger’ ilkesini tanimasi gerekir.

Çok sayida Taki Fotograf sirket ve ‘ucuz’ fiyatlara perceivably dijital taki görüntüler üretmek pazarda bireysel yüzlerce (fotografçilar) vardir. Onlar ancak ucuz fiyatlarla ile de hiçbir rekabet avantaji ile ucuz deger, daha az kaliteli görüntü elde, bir ilk daha az genislik mevcut!

Online magaza kullanilmak üzere kaliteli taki fotograf elde etmek için ücreti basarili bir gelecek satis için engel faktör haline olmamalidir, dijital görüntü magaza temel degeri, gelir olusturucu, sizin ve is temsil eden tek varliktir . Bu olmayan bir istege bagli zorunluluk var! Bugünün online is ortaminda rekabet avantaji gerçeklestirmek için dogrulanmis bir tarifi.

Her harcanan 2 $ veya harcanan her 200 $ 1000 $ için 10 $ kar bir seçim olsaydi bu “daha uygun” oldugu için, size sadece 2 $ harcamak istiyorsunuz? Tabii ki degil.

500 $ kar 100 $ harcamak gerekirse Aslinda, size, bunu ödemekten olur utangaç degil mi? Tabii ki degil. Online mücevher perakendeciler arasinda ortak gözetim üretim ve yaratici hizmet ve yatirim getirisi güvensizlik arasindaki farki tanimak için basarisizliktir.

Imalatta, bu yatirim getirisi belirlemek nispeten kolaydir – gider, hammadde, imalat, pazarlama ve dagitim, isçilik ve genel maliyet vs gelir, nihai satis fiyati bir arada.

Çok daha zor gibi taki fotograf gibi yaratici bir hizmet yatirim gerçek maliyet ve getiri belirlemektir. Bu hizmetler emek yogun ve sermaye yatirimi ek olarak, insan sermayesi gerektirir. Onlarin nihai degeri, bugün saglamak ne çok degil birakir ama gelecege katkida yerine ne!

Bu tür yüksek kaliteli dijital taki fotograf gibi rekabet avantaji saglamak kaynaklari kullanmak için gerekli konum degil, bugünün küresel ekonomide etkin ve rekabetçi olmak için degil, ayni zamanda dogru uzun vadeli maliyet etkinligi gerçeklestirmek için esneklik yüksek derecede korumak için karlilik. Taki fotograf niteliksel bir hizmettir. Olaganüstü taki fotograf karsilastirma ve degerlendirme önemli süreç zor degil ve online is en uygun parçalarindan biridir. Maliyet etkinligi son derece önemlidir zaman iyi niyetli ama niteliksiz Taki Fotografçi kullanarak satin alinacak ve yikici oldugunu.

Bu mücevher magazasi. Eger bunlari elde etmek için gerekenlere harcamaya istekli iseniz, ve, sonuçta farkli, müsteri çekici görüntüler online magaza içine yerlestirmek için aradigini olup olmadigini karar verir. Kaliteli mücevher fotograf komutlari tüketici güveni ile online magaza süsleyen.

Tüketici güveni kaliteli mücevher fotograf gerçek degerdir.