su geçirmez kamera durumda – bir endise ücretsiz yolculuk için sualti fotograf makinesi durumlarda

Bir Canon su geçirmez kamera durumda satin alma ve güzel mercan kayaligi sadece birkaç görüntüleri yakalamak için okyanusa siçrayan muhtemelen kamera yok olsaydi hiç saskin mi?

Düzgün, bu gerçekten olabilir bir sonucu olarak, hayret dogru olurdu. Su ve dijital elektronik kötü bir bilesimidir. Bir sagliksiz kavram elektronik için en az. . . Su mümkün yine de bir girisim iyi bir öneri olabilir yapmak kabul eden birçok kisi için yapici 😉 olacak, çok iyi bir deneyim için sansinizi artirmak için alacagim sadece birkaç basit önlemler vardir.

Hatta uzman dalgiçlar kendileri ve kendi ekipman referansla her dalis daha erken almak önlemler var.

Bu seçenekleri ve fotograflar kullandiklari olacak disli. Kamera durumda yeni durumda, tamamen el kitabi ögrenmek ve su geçirmez kamera Olgunun dogru anlamak için emin olun. Son derece derinligi özellikleri bu durum için derecelendirilmistir. Onlar oldukça biraz degisir olacak. Bazi asagi 200 ft için her yolu uygun iyi, yine de bazi 100’den azalma vardir.

Her seyden önce, bu hiçbir sey (en az hiçbir sey yararli) ile ya da küvetin ya da lavabonun durum böyle deneyin. Çok iyi bir saat kadar orada uzakta gidin. Basit bir çek, ve teselli seviyeye harikalar olabilir. Senin durumunda incelemek teslim sonra, sadece biraz ekstra derinlik için gidin.

Durumunda daha önce sizin sonraki tüplü yolculuk daha bir havuz dalis yapmayi planliyorsaniz, size kamera yaninizda emin olun. Eger havuz içinde yaparken birkaç fotograf çekin. Ideal olarak farkli mesafelerde, aydinlatma, ve açilardan. Bu ayrica size Canon kamera Nikon Dijital Kamera Kiliflari ile birlikte yaninda su altinda neler yapabilecegini iyi bir fikir vermek gerekiyor. Iyi sualti fotograf almak için tamamen farkli zorluklari vardir. Siz ve daha iyi konu arasinda genellikle konusurken, çok daha az su.

Bir havuz dalis sonra, son su içinde kamera muhafazasi yikayin emin olun. Klor konut malzemeleri, kontrol ve mühürler çok zararli olabilir.

Kamera durumda sizinti gider durumda, mühürler etrafinda olabilir. Sen daha önce bu mühürler de ve her dalistan sonra bakmak gerekir. Onlar temiz ve düzgün yaglanmis kaydedilmesi gerekir. Dava bu konuda yardimci olmak için bir yag veya gres ile gelen gerektigini. Tamamen farkli yaglar ile deneme yok. Canon önerir ne kullanin. Bu içeri sizmak için su kum, saç ve mühürler farkli uluslararasi parçaciklar için uyanik olun izin bir mühür üzerinde oldukça çok pislik veya kum alamadi.

Bu götürecegim mümkündür ekstra bir önlem sigorta sel elde etmektir. Bu degeri kameranin yerine deger ile aslinda çok degisir. Bu kolay bir 200 $ seviyesi var ve ates, o zaman buna deger muhtemelen degil. Bir $ 1800 Canon SLR tüm benzersiz bir hikaye sonra.

Sigorta daha büyük bir parça bir sualti görüntüleri ders almak olabilir. Eger sualti fotograf araçlari en basit yararlanabilirler ögrenme ek olarak, uzman sualti fotografçilarin ilk elden öneri alabilirsiniz. Iyi bir öneri ve hazirlik, hakkinda alirsiniz mükemmel bir sigorta oldugunu.