su geçirmez dijital kameralar, AI gerçekten sualti fotograf çekmek

Su geçirmez dijital kameralar giderek daha popüler hale gelmektedir. Bir çok seyahat gibi bu insanlar bu kameralar kesinlikle yararli oldugunu göreceksiniz. Buna ek olarak, su geçirmez kamera dalis veya snorkel planliyorsaniz size sualti birkaç fotograf çekmek için izin verir. Sonra tekrar, hiç bir su geçirmez kamera satin gerekmeyebilir.

Kamera bu tür olmasi gerekiyor mu? Peki, bütün bu oldugunu fotografçi tür baglidir. Bir yagmur firtinasi sirasinda disinda bir kamera kullanir asla fotografçinin tür iseniz, o zaman bu su yalitimi Ayrica gerekmeyebilir.

Sonra tekrar, sen, sen, bir yagmur firtinasi yakalanmis Äôll zaman biliyorsun hiç? Her zaman su geçirmez dijital kameralar olmalidir insanlar dalgiçlar, snorkelers, gezginler ve çocuklar dahil. Iyi haber seçim için bu kameralar çok olmasidir. Olympus Stylus 1050, Pentax Optio W20, SeaLife ReefMaster ECO Shot, ve Vivitar Vivicam tüm büyük su geçirmez kameralar vardir.

Zaten bir Canon fotograf makinesi sahip olursaniz, o zaman sansli olanlardan biridir. Neden? Canon neredeyse kendi kameralar her uyan bir su geçirmez aksesuar satiyor. Bu, Äúshield, AU sadece yagmur veya kar korumak için mevcut kamera gövdesi üzerinde kayiyor.

Su geçirmez dijital kamera su geçirmez kamera ile ayni olmadigini unutmayin. Su geçirmez kamera su havuza düstü edilebilir olsa da, dayanikli kameralar sadece su zaman zaman siçrama karsi koyabilir.
Eger su altinda fotograf çekmek bir kamera istiyorsaniz, o zaman bir su geçirmez bir bakin. Eger zaman zaman kar firtinasi sirasinda çalisacak t kamera istiyorsaniz, o zaman bir su geçirmez bir bakin. Sen, kameralar her iki tür var unutmayin mutluluk Äôll.

Isterseniz simdi su geçirmez dijital fotograf makineleri hakkinda biraz biliyorum, siz karar verebilirsiniz. Bazi insanlar aslinda her iki üsleri kapsayacak için düzenli dijital fotograf makineleri ve su geçirmez digitals satin alin. Sonuçta, bu yapmak için bir karardir. Herhangi bir diger fotograf makinesi oldugu gibi, her seyden önce piksel kalitesi ve görüntü kalitesi aramak için emin olun.

Ayrica, size profesyonel sinif sualti fotograf çekmek istiyorsaniz, daha ucuz bir biri için, bu yüzden biraz para harcamaya hazir alacak daha size, Äôll bir üst su geçirmez dijital için çok daha fazla ödemek bilmeli. Orada, oldukça istediginiz bir sey varsa, elemanlari gibi olabilir ne olursa olsun fotograf gibi bir sey AOS.