su fotografçilik ipuçlari altinda

Dalis, Deniz Dalis ya da tüple. Ne olursa olsun yol, ancak su altinda fotograf ilgilenen varsa, o zaman bu bilgileri elde etmek için bir yerdir. Ragmen çogumuz altinda su fotograf pahali bir hobi ama bu harika bir deneyim kaçirmak tutumlu hareket etmek gelemez anlamina gelmez kabul edecektir. Bu makalede, bazi isik tutuyor ve henüz bu pahali tek hayatlarinda en az bir kez sahip olmalarini enfes bir deneyim sunuyor. Ayrica, bir yatirim gerektigini video kamera türleri hakkinda çesitli ipuçlari da tartisilmistir.

Karar için ilk ve en önemli sey bütçe nedir? Bu video kameralar oldukça pahali bu yüzden kisitlama için bütçe tavsiye edilmez. En son en pahali fotograf makinesi sadece en iyi atis izin verir gibi yeni teknoloji her gün geliyor ile, hissetmiyorum. Bugün bile standart kameralar büyük is ve bazi istisnai görüntüleri yakalayabilir. Ayrica en pahali kameralar çok pahali Eklentiler ve aksesuarlar ve daha bakim gereksinimleri oldugunu unutmayin. Büyük olabilir kameranin sonrasi gider akla bulundurun.

Kamera ise uygulama da bir su video kamera altinda almak çok önemli bir parametredir. Önce, kameranin amaci karar vermeniz gerekir, örnegin bu tatil eglenmek için sadece bir film ya da bir as fotografçi olma bazi seröz motifleri vardir. Bu bir kamera satin almak için karar bagimli oldugu önemli nedenleri vardir. Sadece eglence amaciyla istediginiz durumda daha sonra piyasada herhangi bir tüketici video kamera yeterli olacaktir. Bir daha ticari amaç için bir daha kaliteli ve birkaç ekstra kontroller sahiptir bir kamera yatirim gerekiyor.

Eger profesyonel bir video ve televizyonda bazi rekabet kazanmak için amaci yapmak planliyoruz halinde o zaman biraz daha cebinizde sikmak ve video görüntüleme sektörde mevcut olan bu agir profesyonel görünümlü fotograf makinelerinden biri almak gerekir. Her zaman boyutu ve agir bir kameranin yük tasimak için kolay olmayacak karanlik sessiz olan denizde derin asagi, gibi çesitli özellikleri.

Son olarak, PAL arasinda bir seçim yapmak ve. NTSC video kameralar. Farkli kare hizlari kullanmak gibi bu video görüntüleri etkileyen TV sebekeleri sistemleri iki türü vardir. Saniye, saniyede 29.97 kare NTSC sistemleri kayit basina 25 kare PAL video sistemleri kayit ederken. PAL (Phase Dalgali Hatti) dünyanin geri kalani tarafindan kurulmustur ise Amerika’da, Japonya, Kore ve Filipinler NTSC (National Television System Committee) daha yaygin olarak kullanilmaktadir.