sokak fotografçiligi – samimi bir bagimlilik

Gerçekten söylemek ne anlama geldigini merak ediyorsunuz! Sokak Fotografçiligi – Ben ciddi fotograf bahsediyorum. Sokak, park, dügün salonlari, konser ve otobüs veya tren istasyonlarinda mayinlari savunmasiz anlarinda gerçek insan duygulari yakalama Sokak Fotografçiligi oldugunu.

Ne kadar fotograf bir amatör iseniz? Sokak Fotografçiligi fotografçilik teknik hakkinda degil, teknik cihaz üzerinden hayat encapsulating hakkinda. Bir tuval bir ressam vizyonuna ne, kamera Sokak Fotografçi çapkin için de geçerlidir. Sokak Fotografçilar üzerinde çalismak için bir günlük sema yok. Bunlar düzenli olarak binlerce asagi yukari geçit töreniyle ve olan sokaklarda yeni gün bir seyler kesfetme cosku ile tahrik edilmektedir. Onlar, kamera sayisiz insan duygulari bir hurda kitap olusturabilir sonsuz gezginler vardir. Bu her tiklama ile sihirli olusturmak yapisik ikiz gibi birbirine bagli is yerinde sadece fotografçi ve fotograf makinesi. Bu ikisi arasindaki herhangi bir dis kaynagi için herhangi bir ihtiyaç vardir. Tripodlar, objektifler, filtreler, isik Sokak Fotografçiligi ise yaramaz kanitlamak. Yikanmasi sadece içinde yasam yakalanabilir poz, ama “çene kadar, kamera bakin”. Bu nokta-on-zaman konularda degil, isik veya kaynak gözaltina eger kisacik an. Her geçen saniye ile ve insan faaliyetleri ile insan ifade degisir. Her seyi fotografçi dogal çevresi için görünmez ve refleksleri ile iyi sadece kamera tarafindan yakaladi olabilir.

Sokak Fotografçiligi insan yasamlarindan dilimleri üzerinde büyür. Bu nedenle bir sokak fotografçisi içerecek sekilde elemanlarinin dikkatli seçim yapmak zorundadir ve bu sadece ezici obsesyonlari olan onun seçimden dislamak için. Bu baska türlü yapar, fotograf hayat verir bu faktördür. Sahne, isik ve filtre degistirme zamani yoklugunda, bir fotografçi degerli ani sonsuza kadar kaybolur önce extempore tepki vardir. Sadece su an, ama zaman zaman fotografçinin kendini baskalarinin bir duygusal içeren hareket ile duyulari öz kaybi ‘. Bir Sokak Fotografçi konusuyla dogru, ama böylece reaksiyonlar tarafindan duygularina kapilmak için degil güvenli bir mesafeyi koruyarak ayni zamanda son derece empatik olmasi gerekir. Birçok Sokak Fotografçilar mizah gibi anlik duygusal yanitlar üretmede olaylari ile fotograf hazirlamak. Sokak fotograf bir dize gerçeküstü olaylar ile çilgin bir dünya tasvir edebilir. Dünya açiga çikarmak için size, savastan zarar gören açliktan ölen ya da terörize yerlere çalistirmak gerek. En ilginç fotograflari günlük hayatin en gerçek ve oluyor yerlerde alinabilir, bu sokaklarda vardir.

Sokak Fotografçiligi bir belirleyici, dokunakli anda tutuklandi tek insan anlari yogunlasarak topluma bir ayna tutar. Bu en belirgin ötesinde düsünmek zihin uyarir. Bu gelmek yas için fotografçi tarafindan belgelenmis fark flas bir bolluk kisisel bir yorumu oldugunu. Eger sans Sokak Fotografçiligi ile esanlamli varsayiyoruz? Bu sadece sans degil, duygusal beyin ve usta eller ile keskin bir göz kagit üzerinde sokak sihirli olusturmak kamera tutan. Eger Sokak Fotografçiligi seçerseniz, bunu candidness tarafindan bagimli hale baglanmistir.