siyah beyaz fotograf.

Bugünün dijital teknolojisi ile, siyah beyaz fotograf baskilari içine renkli görüntüler dönüsüm oldukça basittir ama siyah beyaz film için rulo atmayin.

Siyah beyaz fotograf hala birçok fotografçilar ile bir favori olarak kabul edilir – donuk manzara sahneleri siyah-beyaz fotograf ile daha dramatik hale gelir.

Renkli çekilmis Birçok konu siyah beyaz film ile alinabilir. Portreler hala yaygin olarak tüm dünyada profesyonel fotografçilar tarafindan alinir.

Siyah beyaz fotograf en popüler kullanimlarindan biri dügün fotograflari ile. Daha fazla çiftler artik gerçekten özel anin ruh hali ve duygulari yakalamak siyah beyaz görüntülerin kombine dügün albümü için tercih edilir.

Siyah beyaz manzara fotografçiligi yeniden popüler hale geliyor ve gün donuk veya çok parlak oldugu zaman fotograf çekmek için daha uygundur. Bir sahne farkli renk bütün bir spektrum yoksa, bir siyah beyaz fotograf olarak görüntüleme düsünün.

Biz renkli bir dünyada siyah beyaz fotograf ipuçlari ögrenmek gerekiyor mu? Bu kendinize cevap seçmelisiniz – ama burada karar vermek için yardimci olacak birkaç noktalar sunlardir.

1 Siyah beyaz fotograf genel kamuoyu ile daha popüler hale geliyor ve tek basina bu nedenle … yeni firsatlar sizin için açilacaktir.

2. Bazi durumlarda, siyah beyaz fotograf resimleri sanat eserleri gibi görünmesi için egilimi vardir – güzel sanatlar resim galerileri daha iyi satacak.

3. Manzara resimleri sik sik fotograf etki katacak gündüz fotograflari çekerken siyah beyaz film kullanarak, renkler çok sayida eksikligi.

4. Kendi karanlik oda kullanarak degeri vardir – kendi film banyosu ve görüntü isleme heyecanini.

Renkli fotograf için ayni ilkeler siyah beyaz fotograf için geçerlidir. Eger fotograf sanati, hakim varsa siyah beyaz film bir rulo ile fotograf çekmek kolay olmalidir.

Filtreler siyah-beyaz fotograf ile kadar önemlidir. Orada siyah beyaz fotograf için daha az filtre, ancak kullanmalisiniz bir polarize filtre. Bu filtre siyah beyaz fotograf ve renkli fotograf ikisi için de çok etkilidir. Polarize filtre gökyüzü peyzaj görüntüleri ciddi etkisini vermek için kilan. Ayrica günes isinlarindan parlamayi azaltmaya yardimci olur – kentsel ve mimari fotografçilik için çok kullanisli olan.

Siyah-beyaz fotograf ile poz küçük bir bit daha kolaydir. Siyah beyaz film daha kolay renkli film yapabilirsiniz daha hafif kollari – hangi hata için daha fazla oda verir. En siyah beyaz film iki duraklarinda pozlama zaman detay yakalayabilirsiniz. Asiri maruz kalma ile araligi büyüktür – bes ila yedi durur izin verilir. Bu film enlem olarak bilinir. Renkli film ile her sekilde durdurmak birinin enlem ile sinirlidir.

Bu siyah beyaz görüntüler çekerken uyusuk olabilir anlamina gelmez. Bu bir hata yaparsaniz yaparsaniz sonuçlari kabul edilebilir anlamina gelir.