Simdi photoshop ögrenmek .. Eger photoshop CS4 ya da photoshop CS64 için dogru olan

Eh aslinda, Photoshop CS4 fotograf düzenleme yazilimi Photoshop 64-bit sürümü olabilir ama sadece Windows için degil, Mac OS X platformu için olacaktir. Adobe Burada sik oynamaya çalisan degil, aksine Elmalar kendi programlama için 2007 yilinda yapilan degisiklik saygi çalisiyor. Windows XP’nin kurulusundan beri yazilimin 64-bit sürümü desteklemektedir, ama çogu yazilim ve donanim destegi 32-bit olarak yavas sessiz hareket olmustur.

Yani Photoshop CS4 64-bit sürümünden ne bekleyebilirsiniz? Eger kesme hizi degil, etkileri veya arayüz iyilestirmeleri bahsediyoruz Peki, ortalama kullanici hiç de fazla fark etmez. Yaklasik% 10 Adobe’nin ön testlere dayanarak bazi küçük performans gelistirmeleri olacaktir. Bu sayi ortalama kullanici böyle bir 10Meg RAW resim açma gibi, yapmak için Photoshop CS4 kullanimi ve bazi resim isleme yapabilirsiniz ne dayanmaktadir. Büyük bir 3.2 gigapixel görüntü açma ve düzenleme eger Simdi, Photoshop, 32-bit meslektasi üzerinde 10 kat daha iyi performans göreceksiniz. Ama dürüst olalim, ne kadar çogumuz gerçekten bunu! Simdi önde kendimi almak ve Photoshop CS4 buna deger degildir inanmak size yol istemiyorum. Zaten önceki yazimda Photoshop CS4 bu gelisme oldugunu ima var, ama buna deger mi? Bu yazida sadece Photoshop CS4 32-bit sürümü ve ne size olacak etkileyecek göre 64-bit sürümünde neler sunabilecegi odaklanarak duyuyorum.

Photoshop üstünlük seylerden biri bir panorama ya da çok katmanli görüntü olup olmadigini, birden fazla görüntülerden bir resim yaratiyor. Bu yazilim biliyor herkes sizin bilgisayarinizdan bir sürü sorabilirsiniz biliyor. Hiz artirmak istiyorum ve istemiyorum, ya da 64-bit sürümünü çalistirmak yapamiyorsaniz, hafiza artirmayi düsünebilirsiniz. Asgari standartlar olarak, 32-bit sürümü ile, bu az ile çalisan düsünmelisiniz 4 konser en RAM. En, HDR panoramik ya da çok katmanli görüntüleri bellekte ekstra arttigi göz önüne alindiginda çok daha düzgün çalisir. Ayrica, bu da degisir geçmisini izlemek için Photoshop yetenegini artirir.

64-bit sürümüne geri ariyorsunuz, size not etmek isteyeceginiz bir diger alan da tüm eklentiler de 64-bit olmak zorunda olmasidir. Eger 32-bit ve 64-bitlik islemler karistirmayin gibi bu benim birkaç halklar agizlarda eksi bir tat koydu. Ayrica, ayni zamanda XP destek olmayacak gibi Vista satin almaniz gerekebilir.

Eger 64-bit sürümü satin düsünüyorsaniz burada alt satirinda Photoshop CS4 CS3 sürümünden bazi çok ilginç büyütmeleri getirdigi, ancak, birçok gigapixels ve / veya son derece karmasik Yüksek Çözünürlüklü görüntüleri ile ilgileniyor emin olun .