Simdi photoshop ögrenmek .. adobe photoshop ücretsiz

Adobe, popüler Photoshop resim düzenleme yazilimi ücretsiz bir online versiyonu birakarak internet üzerinden görülmüstür bir trend takip edecek. Online versiyonu hizli grafik profesyonelleri için bir endüstri standardi haline gelmistir programin bir soyulmus asagi baski olacaktir.

Online reklam dolar çekmek ve yazilim güncellemeleri satin alma, kullanicilari cezbetmek için – ses, video ve grafik uygulamalari içeren – Hareket kendi yazilim portföyünün temel yönlerini getirmek için sirket tarafindan daha büyük bir çabanin parçasidir. Simdiye kadar, Adobe is öncelikle paket yazilim dayanmaktadir.

Adobe’nin fotograf gelecegi de zirve gizlice: Su anda sirketin yaratici profesyoneller için rahat fotografçi tarafindan kullanilan serbest Album Starter Edition için tüm yol hedeflenmektedir high-end CS2 paketi ile baslayan, kendi Photoshop yaziliminin dört sürümleri sunuyor. Adobe göre, çevrimiçi sunan daha tüketici ürünleri gibi olacak.

Geçen ay, sirket Adobe’nin web tabanli video düzenleme araçlari için sitenin 35 milyon kullanici ücretsiz erisim saglamak için görüntü ve video barindirma web sitesi Photobucket ile bir ortaklik girmek duyurdu.

O zaman sirket önümüzdeki aylarda internet sirketleri ile daha fazla ortaklik duyurmaktan bekliyor ve girisimler mevcut müsterilerden daha yüksek reklam geliri ve artan yazilim güncellemeleri Adobe pesinde ile tahrik olacagini söyledi.

Photobucket özellikleri bazen Mart ayinda sitenin kullanicilara olacak. Ücretsiz online uygulamalari Adobe vardiya diger yazilim üreticileri tarafindan benzer hareket izler. Google (Grafik), örnegin, Google Dokümanlar bayragi altinda online kelime islemci ve elektronik tablo yazilimi yayimladi