sanat-kisisel manipülasyon vs profesyonel baski için fotograf

Çünkü teknolojinin gelisimi, birçok kisi sanat ögeye bir fotograf olmasi mümkün olabilir. En son cihazlarin kullanimi ile, daha fazla vatandas pop art ve sanat tuval fotograf seklinde olabilir kendi kisisel fotograflari için tercih. Bir fotograf alarak bir kez mavi bir ay içinde meydana gelebilecek her unutulmaz anlar korunmasi en iyi seçeneklerden biridir. Bu nedenle, daha renkli bir sanat belirli bir fotograf dönüm sanatsal baskilar arkasinda bir mesaj iletmek görüntüye deger verir. Kalabaliga hizmet sunmak sanat uzmanlari fotograf çok sayida bulunmaktadir. Ancak, yeteneklerini araliginda degerlendirmek için olabilir bu mümkün çiplak elleriyle tarafindan yapilan olusturma görmek isteyen insanlar hala var. Bu kisilerden biri iseniz, öncelikle fotograf sanati ve nasil çok mükemmel bir sonuç için islemek için yaklasik asina olmalidir.

Geçmiste, insanlar çok iyi bir sonuç için elle özel manipülasyonlar uygulayarak edildi, ve bilgisayar yardimi olmadan böyle bir sey yapti. Düzenleme çok ve, yanma kesme, kaçmak ve son görüntü nihai maruziyet için mükemmel olur onu görmek için rötus gibi uygulanan son dokunuslari vardi.

Günümüzde, benzer bir düzenleme, ayni zamanda daha kisisellestirilmis bir etki ile bir sanat madde için bir büyük bir fotograf için uygulanir. Aradaki fark en son sürümü manuel düzenleme ile karsilastirildiginda, daha hizli daha kolay ve daha uygun sadece. Dijital fotograf makinesi ve bilgisayarlarin gelisimi sayesinde.

Kisi basit bir tür olarak, hala normal ve siradan çekim disinda iyi ve güzel sanat yapmak için bir fotograf düzenleme yapabilirsiniz. Ama sonra, her seyden önce, bir sanat bu tür ile ilgili bazi seyleri bilmeli. Sanat için fotograf Torna kisisel bilgisayarinizda yüklü çesitli yazilimlarin kullanimi ile tam bir manipülasyon ihtiyaci var.

Eger sanat ögeye, fotograf yapmak için bir kararlilik varsa, fotografin görünümünü gelistirilmesi üzerinde gerekli olacaktir Photoshop araçlari (kisisel bilgisayarinizda yüklü) farkinda olmalidir. Yapilan ortak baski daha çekici ve klasik birine donuk arka plan degisiyor. Eger fotograf arka plan elde etmek için mümkün, bir hizli maske modu ile bir manyetik kement araci kullanmak gerekir. Eger daha hizli bir sonuç istiyorsaniz, arka plan silgi simgesi kullanmak zorunda. Sürümü için mevcut araçlari çok sayida bulunmaktadir. Yapmaniz gereken tek sey islevlerini bilmek oldugunu ve sanat için fotograf dönmeye baslayacak baslayabilirsiniz.

Mükemmel bir son ürün yapmak istiyorsaniz Ancak, sanat uzmanlari için fotografin yardim aramaya çekinmeyin. Onlar mükemmel düzenleme ve daha sik bir görünüm saglayacaktir fotograf isleyebilirsiniz. Ayrica iç dekorasyon için ideal olacaktir bir sanat tuval için yazdirmak isteyebilirsiniz.

Sonuç olarak, kendi sürümü ile kisisel fotograf sanati olabilir ve ayni zamanda profesyonel bir sanatçi tarafindan yapilan bir bosuna. Peki, seçim sizin elinizde!