sanat dijital fotograf kullanarak dügün sirasinda profesyonel stilleri ve teknikleri

Fotografçilar bir dügün yapmak için ise, bu uzmanlari dogru atis almak için gereken biliyorum. Bu insanlar her zaman bir poz ve ates ama unutulmaz anlari yakalamak edebilmek için sabirla beklemek grev istemci haber olmayabilir.

Bir dügün sirasinda alinabilir harika fotograflar bir yeri vardir. Iste birkaç temel stilleri ve ayni zamanda bir dijital fotograf makinesi kullanarak olay yakalamak isteyenler için teknikler vardir.

1. Dikkat yeni evliler ya da çekimde amaçlanan hedefleri olanlar üzerinde durulacak bu nedenle bireyin iyi bir arka plan ya da bir çok kalabalik degil bir yerde bu fotograf çekmek gerekir.

2. Orada geri güzel bir arka plan ve her iki almak zor ise, fotografçi kadar omuzdan çift ates gerekir. Herkes mutlu ve resimleri çikip memnun olacaktir.

3. Bazi Konuklar siniflari giyen varsa, bu insanlar yana durmak veya flas kullanildiginda genellikle olusur yansima önlemek için biraz asagi bas egmek için tavsiye edilebilir.

4. Yalnizca iki ya da resimde bir grup insan varsa tek tek yakinlastirmak veya uzaklastirmak gerekir. Bu ayni zamanda yerine baski çiktiginda sadece kisinin vücut yarisi alma çekim herkes yakalayacak. Görüntü baska bir alinabilir böylece bir kez gözden silinecek sahiptir, bu nedenle bu utanç verici olacaktir.

5. Dogru aydinlatma her zaman uyulmalidir. Resim çekildikten sonra sadece karanlik bir görüntü görünür, çünkü kisi çift ya da isiga karsi sagnaklari ates olmamalidir.

6. Fotografçi bazi çalinti an çekim almalisiniz. Kocasi veya karisi baska bir sey yapiyor ya da bakmiyor, bu yapilmalidir. Bu tören veya alimi sirasinda yapilir birçok profesyonelin ticari markasidir.

Insanlar bu tür pasta kesme, tost ve ilk öpücük ya da dans gibi çekim keyfine varacaksiniz. Tek tek kamera bu görüntüleri almak için uyanik ve mevcut olmalidir kadar çekilen fotograflar daha yapilamaz.

Fotograf gerçekten bir sanattir. Kisi temel uygulama ve bir dügün iyi yapabilmek için digerlerinden ögrenmek gerekir.