saatchi galerisinde sanat fotografçilari

Saatchi Online Sanat Galerisi Dünya Fotograf Ödülleri sponsor Sony ile bir ortaklik olusturdu. Bu prestijli ödül hiçbir ücret ödemeden tüm amatör fotografçilara açik ve tüm girisler bu Martin Parr, Mary Ellen Mark ve Bruce Davidson gibi uluslararasi fotografçilar özellikleri saygin bir jüri tarafindan degerlendirilecektir. Kazanan Saatchi Çevrimiçi sergi de 5.000 $ ödül ve Cannes VIP tedavi alir. Tüm fotografçilar bu ve diger sanat yarismalar hakkinda bilgi almak için Saatchi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saatchi da düzenli olarak kendi web sitesinde amatör fotografçilar ve çalismalari yer aliyor, ve bu bahar WPA ile birlikte 100 daha fazla üzerinde özelligi planliyor. Fotograf Saatchi önümüzdeki birkaç yil içinde tesvik etmek istedigi sanat stilize ve taninmis seklidir. “: Simdi Fotograf Odak Out” ve özellikleri David Noonan, Zhang Peng ve Sara Vanderbeek gibi sanatçilar tarafindan kenar fotograf sanati kesme interaktif sitede güncel bir sergi hakkina sahiptir. Saatchi da yorum ve inceleme için web sitesine onlarin fotograflarini göndermek için genç, hatta okul çagindaki, fotografçilar tesvik ederek tesvik eder.

Bazi önemli uluslararasi fotografçilar hakkinda fotograf veya ögrenme ile ilgilenen herkes kesinlikle daha fazla bilgi ve sergiler için Saatchi çevrimiçi kontrol etmelisiniz. Sergiler oldukça sik çok daha fazla fotografçilar degistirmek ve eserleri özellikli olabilir.