resim mükemmel cadilar bayrami fotograf yarismasi

Korkutucu ve tüyler ürpertici eglenceli ve Drakula gerçekten dis gömülmek bir konu oldugu zaman, o zaman Cadilar Bayrami olmalidir. Amatör fotografçilar için hile onlar aziz hatiralari olacak böylece film tüm bu Cadilar Bayrami anlari yakalamak için. Tedavi bir Fujifilm FinePix F30 kamera, HersheyPark bir gezi, bir Sprint multimedya cep telefonu ve bir Büyük Kabak var kümesi sinirli sayida da dahil olmak üzere ödüller bir bereket, Charlie Brown posta pullari kazanmak olabilir hangi bir Cadilar Bayrami fotograf yarismasi .

Bol yarisma kategorilerinin seçim için en iyi kostümlü hayvan, spookiest fotograf, sevimli çocuklar, en iyi kostüm de dahil olmak üzere, vardir.

Bu mükemmel dramatik ve ürkütücü fotograf elde etmek için, Fujifilm de uzmanlar bu ipuçlari sunuyor:

• o hile mi-tedavi söner önce “korkutucu” kostümü içinde küçük erkek ya da kiz bir portre çekerken, ilk ne kostüm en iyi parçasi anlamaya. Bu yüzünde sadece maske mi yoksa tüm kostüm? Daha sonra yakin almak ve en iyi karar verdik parçalar ile çerçeve doldurun.

Bir pro ipucu: Eger tepeden tirnaga ates yoksa bu ayakkabi kostüm en zayif parçasi olarak, genellikle daha iyi.

• Eger bir çocuk veya çocuklar bir grup çekim yapiyorsaniz, çocuk göz seviyesine düsük asagi egmek. Onlari degersizlestirmek bu küçük hortlaklar-You’Ll asagi yetiskin seviyesinden ates etmeyin. Için çocuk göz seviyesinin altinda asagi egmek. Hiçbir sey korkutucu teveccüh bakarak daha bir canavar daha heybetli yapar.

• Iki canavar çekim yapiyorsaniz, onlari mümkün oldugunca birbirine yakin olsun. Insanlar onlara isaret bir kamera oldugu zaman disinda kaymasi egilimindedir.

Unutmayin, Gece çekim olacak, bu yüzden aydinlatma degisir ve otomatik flas kullanmayin. Bu kabak yeterli mum almak için, üç mum kullanin. Bir ya da iki yeterli degildir.

Profesyonellerden Ipucu: tamamen karanlik önce gece bir sahne göstermek istediginizde, ates. Alacakaranlikta, gökyüzü zengin bir mor / mavi rengi vardir.