pov kamera öneri – bilmeniz gereken temel seyler

Point-of-görüs kameralari doga sporlari bu yillarda öfke haline gelmistir. Onlar damla, düser, ezik ve çiziklere karsi da dayaniklidir yüksek teknolojili, yeni dogrultusunda son bulunmaktadir. Karada ve suda kullanilan, bu kask kameralari onlar uygun sekilde baslik, bilek, gögüs ya da kullandiginiz herhangi bir araca bagli bile genis açili görüntü ve yüksek çözünürlüklü görüntüler yetenegine sahiptir. Kayakers, sörfçü, kayakçilar, dagcilar kaya, kanyon meraklilarini, gökyüzü dalgiçlar ve doga sporlari çesitli türleri yapan tüm adrenalin asiklarini yeterli kendi bilgisayar ya da televizyon ekranlarinda arkadaslariniza ve ailenize onlarin deli Dublörler gösteren alamiyorum.

Ama noktasi görünümü kameralar asiri sporcular için degildir. Onlar ayni zamanda diger mesleklerde diger insanlar tarafindan kullanilan ve aslinda, günümüzde kullanilan olanlaridir.

Antrenör oyuncularina ‘teknigi ve form gelistirmek için kask kamera kullanin. Futbol ya da futbol oyuncularin kask bu kameralar monte edilerek, örnegin, oyuncular daha iyi bir açilis ya da baska bir taktik seçmis eger degerlendirmek için hamle yorumlayan edebiliyoruz. Antrenör de kendilerini oyuncular iyi ya da kötü yapmak için tahrikli uygulama oyunlar sirasinda yaptigi veya ne dedigini hatirlamak edebilmek için bu contraptions kullanin. Oyuncularini ellerinden geleni yapmaya tesvik rekabetçi bir maçta ayni yorumlar kullanarak, antrenörler artik oyuncularina vermek konusmak moral tür daha fazla algilama vardir. Bir POV kamera olmadan, bu hatirlamak zor olacaktir.

Uygulayicilara ayni zamanda egitim ve gerçek saha operasyonlari sirasinda bu kameralar kullanin. Bu araçlar kullanarak ve egitimler inceleyerek, memurlari onlar dogru hareket yapsam degerlendirmek mümkün ve gerçek dünyada karsilasmalarda daha verimli yöntemleri uygulayabilirsiniz. Olur ve karsilasma belgeler olarak hizmet gibi gerçek operasyonlar sirasinda, bu kameralar eylem yakalayabilir. Kundaklama, cinayet veya cinayet durumlarda sorusturma yetkilileri sorusturma kaydetmek için kask kameralari kullanarak kendi sorusturma artirabilirsiniz. Onlar her zaman daha sonra bu footages gözden ve yerin gerçek fiziksel muayene sirasinda bir sey kaçirmis olabilir eger görebilirsiniz.

Tip doktorlari ve cerrahlar da gerçek cerrahi islemler veya kesif ameliyatlari kaydetmek için bu kameralar kullanabilirsiniz. Bu çekiminin daha sonra hastanin saglik gözden geçirmek ve mümkün oldugu ortaya açilmiyor aslinda saglik ekibi tarafindan ilk düsünülmüs ne durumda diger müdahaleler bulmak için kullanilabilir. Bu videolar (hasta gizlilik bozmadan tabii ki) daha sonra gelecek doktorlar tarafindan verilen saglik kalitesini artirmak için tip ögrencilerinin ögretiminde kullanilabilir.

Bilim adamlari ve kasiflerin ögrenim alanlari kapsayacak sekilde noktasi görüs kameralari kullanabilirsiniz. Çok önemli bir sey onlar engebeli arazi ya da yagmur ormanlarinda oldugunuzda – onlar bu gadget ile iyi bir açik manzarasi alirim, ayni zamanda onlari özgürce ellerini kullanmaniza olanak saglar.

Sadece bir Cumartesi gecesi ilgisi yok normal bir adam iseniz Tabii ki, ayni zamanda bir köpegin bakis nasil bir sey oldugunu görmek için en sevdiginiz köpek bir kask cam monte edebilirsiniz. Sadece saf eglence için.