portre fotografçiligi için baslangiç ??kilavuzu

Her kisi güzellik ve sanat kendi algi çünkü sasirtici ve tüm açilarda nefis bir resim çekmek için basit degildir. Buna ragmen, bunu yaparken yetenek ve bir sanatçi olarak yetenek takip zaman mümkündür. Portre Fotografçilik Ipuçlari gerçekten sasirtici bir güzellik bazen kurallari sonuçlarini izleyen degil.

Bu mükemmel görüntü yakalamak için, bu cesur ve rastgele olmasi dogru zamanlar vardir. Kompozisyon ile bazi denemeler yapmaya çalisin. Temelde, göz seviyesinde fotograf çekmek. Çekim açisi degisti ve görünümünde degisiklik gözlemlemek gerekir. Konumunuzu sahip istediginiz sonucu baglidir. Eger kendinizi pozisyon nerede size kalmis – Yukaridaki kendinizi koymak ya da konu düsürebilirsiniz. Sizin bakis açisi degistirme konunun daha ilginç özellikler görelim olabilir.

Portre etkisi, fotografçinin gözleri kameraya bakis yönü etkilenir. Kameraya dogrudan bakarak birinin bir resim alan her zaman yapmak için en mantikli sey degildir.

Portre çerçevenin içinde dikkatinizi koyun. Bunu zaman ilgi birincil merkezine bagli ilgi bir ikinci nokta üretilir. Bu çerçevenin sinirlari içinde, bir hikaye yapmak anlamina gelir. Portre fotograf kompozisyon kurallari uygulanmalidir amaçlanan ve gözardi. Kurallari incelenmesi ve onlara büyük ithalat tasimaktadir uygulayarak, ancak genellikle ögretilen ne çikiyor daha dikkat çekici ve daha büyüleyici çekim için izin verebilirsiniz.