popüler dijital fotograf makineleri – fotograf makinesi tam size göre

Eger bir dijital fotograf makinesi satin almak için ariyorsaniz ve, dogru islevselligi, hangi en iyi modeli oldukça emin degiliz en iyi fotograf çekmek eger bir satin alma karar vermeden önce, o zaman biraz arastirma yapmak isteyeceksiniz baska bir yere modeli. Dijital fotograf makineleri daha gelismis hale geliyor ve orada satin alma söz konusu oldugunda size bir yol ya da diger tesir olabilir bir dizi faktöre vardir.

Hatta arastirma gidiyoruz hangi kameralar karar baslamadan önce her seyden önce, bu sizin için kamera ihtiyaciniz veya istediginiz için gidiyoruz ne karar vermeniz gerekir. Eger müsteriler için profesyonel fotograf çekmek içeren bir is kurma olacak? Sadece size tatile sizinle alabilecegi güzel bir fotograf makinesi mi ariyorsunuz? Sorular bu tür kamera size hizmet edecek hangi amaç belirlenmesi için önemlidir. Sadece size tatil resimleri, ya da çocuk spor etkinlikleri için zaman zaman kullanmak için gidiyoruz kaliteli bir fotograf makinesi ariyorsaniz sürece, o zaman, denize gitmek ve piyasadaki en pahali fotograf makinesi satin almak istemeyebilirsiniz kesinlikle gerekiyor.

Eger çok para harcamak zorunda kalmadan yüksek kalitede fotograflar çekmek için satin alabileceginiz piyasada bulunan büyük kameralar bir dizi vardir alarak basit, giris seviyesi fotograf için. Asagida insanlar bu gün aldiginizi daha popüler nokta ve ates kameralar bir çift vardir.

3.6 optik zoom ve 3 inç LCD ile nikon coolpix l20 10MP dijital kamera

Bu kamera mükemmel fotograflar çekmek için ve bir kol ve satin almak için bir bacak mal olmaz için gereken tüm özelliklere sahiptir. Eger çekim daha yakin ve genis LCD ekran size çok basit bir görev aldi resimleri gözden yapar almak gerektiginde 3.6 optik zum yetenegine için harika. Kamera çünkü tutan 10 mega piksel çözünürlük, yüksek kaliteli görüntüler üretme kapasitesine sahiptir. Çok makul bir fiyata harika bir kamera.

Canon PowerShot SD1200IS 3x optik görüntü ile 10 mp dijital kamera zoom ve 2.5 inç LCD stabilize

Eger dikkate almak isterim baska büyük bir nokta ve kamera çekimi Canon PowerShot oldugunu. Ayrica oldukça iyi bir zum yetenegine sahiptir ve 10 mega piksel çözünürlük harika görünüyor ve hatta resmin kalitesinde herhangi bir kayip olmadan 13 “x 19” resim kadar sismis olabilir yüksek kaliteli görüntüler üretiminde yardimci olur.

Kendi fotograf is kurmak ya da donanim yükseltme ihtiyaci olan deneyimli bir fotograf konum için ariyorsaniz, o zaman biraz daha fazla islevsellik ve çok daha fazla güç ile bir kamera yatirim yapmak isteyebilirsiniz. SLR ve DSLR fotograf makineleri devreye girer yerdir. Onlar çok daha fonksiyonel ve daha yüksek çözünürlükte resimler sagladigi nokta ve ates kameralar.

18-55mm f/3.5-5.6G af-s dx vr nikkor zoom lens ile Nikon D3000 gelismis 10.2MP dijital SLR fotograf makinesi

Nikon D3000 çünkü bu 10.2 mega piksel çözünürlük bugün piyasada daha popüler DSLR fotograf makineleri biridir, resimler, son derece güçlü zoom ve kullanilabilir oldugu görüntü ayarlarinin çesitli gözden geçirme ve düzenleme için kullanilan 3 “LCD ekran.

Yeni bir fotograf makinesi ariyorsaniz, önce ihtiyaciniz olan tür göz önüne alarak görevi biraz daha kolay yapmak ve oradan bu kategori içinde daha popüler modelleri arastirma yapabilirsiniz.