pasta kesme – bir dügün fotografi nasil

Ben bir dügün fotografi nasil oldugu soruldugunda, fotografçi genellikle ayni zamanda en önemli çekim nedir sorabilir miyim? (Birçok) ‘en önemli çekim’ bir dügün bir fotografini çekerken pasta kesme oldugunu.
Bu çekim büyük özen, o günün en popüler çekim biri olacaktir. Bu arasindaki damat ile kurmak ve pasta ve gelinin arkasina biraz edilmelidir.
Kek ile ayni uçaga gelin almak ve bu kek büyük bakmak ve ayni zamanda alan derinligi ile sorun olabilir yapar gibi arkasinda duran degil hedefliyoruz. Sol kolunu arkasina yerlestirilmelidir ederken normal, kek, üzerine sol elini dinlenme, onun sag eli ile biçagi tutan gelin ve yavasça gelinin altinda sag elini koyarak damadin katmanli tabanindaki biçak yer istiyorsunuz parmak disari yapistirma ile onun etrafinda gelin degil,!
Mümkünse odasina gelen gün isigi olup, özellikle, bu çekim için uygun isik kullanir. Bu f2.8 veya f4 bir saniyenin 1/15 sirasina göre bir pozlama anlamina gelebilir. Bu çift pasta gibi ayni düzlem içinde mümkün oldugu kadar yakin olan bir anahtardir baska bir nedenidir.
Kullanilabilir isik kullanmak mümkün degilse, kullanimi, flas dönmüs bir nötr isik renk olan duvar veya tavan sagladi. Bu parlak renkli ise, beyaz bir reflektör kapali flas çikma. Son çare bu kek ayrintili erir erimez flas kullanilmalidir yönlendirmelidir sadece. Her zaman odadaki ortam isigi almak sekilde yavas deklansör hizi kullanmayi deneyin. Etrafinda f4 veya benzer bir saniyenin on beste birini çift ötesinde oda aydinlatma yakalayacaktir.
Zaman Time To itibaren çift pasta kesmek için masa üzerinde biraz egilmek gerekebilir. Bu durumda her iki kameradan ayni mesafede onlari almak için tabloya bir açiyla çalismak gerekir.
Pasta kesme töreni her dügün önemli bir parçasi, hatta en küçük kayit ofis dügün. Yakinda tüketilen olacak, iyi bir kayit bir zorunluluktur kadar ve tüm misafirler ve iliskileri ile bir kolayca aranan fotograf olacaktir. Bu çekim evlilik hikayesi ilk bölümün son paragrafi gösteriyor.
Bunu iyi bir emin olmalidir.