Panasonic Lumix dmc-fz18k 8.1MP dijital fotograf makinesi hakkinda bilgi

Panasonic Lumix DMC FZ18k bir 8.1 MP fotograf yüksek detayli baski kalitesi 16 x 22 inç ölçme ile yeteneklerini alarak sunmaktadir. 18x optik yakinlastirma kapasitesi bir optimum kalite için herhangi bir nesnenin uzunlugu ayarlamak saglar. 2.5 inç genis LCD ekran incuding tüm canli görüntüleri gösterir. Üstün odaklama için saglanir .44 inç arasinda boyuta sahip elektrikli bir vizör vardir. Lumix DMC FZ18k 6 otomatik netleme ayarlari vardir ve normal kayit modunda ISO 1600 çekebilirsiniz. Akilli Otomatik modu algilar ve sahne seçer. Dahili bellek karti magazalarinda resimleri yilinda insa edilmis ve kapasitesi 17 MB. Agir hizmet tipi Li-ion pil uzun ömürlü resim çekim özelligi destekler.
Panasonic Lumix DMC FZ18k 3 x 4,6 x three.5 inç boyutu var ve nakliye agirligi yaklasik 3 kilogram. Bu yani en kalitede fotograflar çekmek için üç otomatik modu vardir Algilama Sistemi, Akilli Sahne Seçici ve sürekli otofokus Yüz. Yüz Algilama Programi araba vahiy ayarlamak için yardimci olur ve on bes yüzü algilayabilir. Net ve parlak görüntü elde etmek için önemli bir özelliktir. Akilli Sahne Seçici otomatik olarak çevresel durumu kullanarak mükemmel bir sahne modu eslestirme seçer. Sürekli otofokus tesis konu ve en aza indirir otofokus zamaninda sürekli odak tutmaya yardimci olur.
Lumix DMC-FZ18K ayar desen hatirlar ve arama modu fonksiyonu seçerek aninda uygulanabilir ek bir özellik olarak bir özel ayar modu vardir. Gelismis Sahne Modu kapali ve açik durum için basit ve sik sahne modu seçimi kolaylastirir. Ekstra Optik Zoom fonksiyonu üç MP 28.7x yetenegi genisletin. SILKYPIX Developer Studio 2.0SE RAW görüntüleri düzenlemek ve gelistirmek için onunla birlikte gelmektedir.