özel kartlari ve takvimler bu yilbasi ile büyük bir etki yapmak

En yil ben bunu planlama ve tatil için alisveris geldiginde öncesinde oyunun olmak için gidiyorum düsünüyorum. Her zaman yirmi besinci hizla yaklasirken aralik ayina, planlarim beni basarisiz ve magazalarda ciddi tatil alisveris ordularini ile benim gerçeklesecek. Geçen yil çünkü benim listesi de önümüzdeki yirmi besinci tamamlanmistir kez ancak farkliydi. Ben de aile, arkadaslar, is arkadaslari ve müsterilerine vermek için kisisellestirilmis hediyeler güzel bir seçim oldu. Bu benim önceki yillarda yapmaya çalismisti ne ile karsilastirildiginda çok basit bir islemdir oldugu ortaya çikti.

Karisik basari ile ben geçmis yillarda ev yapimi sabunlar, mumlar ve örme esarp gibi seyler yaptik. Açikçasi bu proje, çok eglenceli ve ödüllendirici tüm, sadece çok zaman alici fazla haftada 40 saat çalisan birisi için iken. Benim bazi projeleri için gerekli islemler, desen ve malzeme oldukça genis ve benim projeler de ortaya çikti saglamak zordu. Anlasilir, Botched projeleri her zaman iyi ya alinmadi.

Geçen yil benim kamera ile çekilen essiz anlari özel hediyeler yaratmak için kullanilabilecegini kesfetti. Özel ya da duygusal fotograflari renkli takvimler, tebrik kartlari ve Noel süsleri yapabilirsiniz. Büyük resim bulma ve bir genis formatli baski olarak büyütülmüs olan çok iyi bir düsünce olabilir. Dijital baski proje yapmanin en zaman alici yönü, benim dijital fotograf makinesi indirdiginiz görüntüleri geçmesi için geçen zaman oldu. Belirli bir tema veya konum hediye vermek için çok iyi çalisiyor payi bir araya fotograflari gruplama. Benim tatil, arkadaslar, evcil hayvan, çocuk, veya is arkadaslarinizla görüntüleri kullanmak için karar verirken, sürecin en tutulan bir parçasiydi.

Ben herkesin Ocak ayinda yeni bir takvim ihtiyaci oldugunu biliyordu çünkü Noel takvim yapmak karar verdi. Ben birçok kisiye göndermek olabilir Noel takvim yaparak, ben çok benim alisveris listesi basitlestirmek olabilir. Sadece listemde herkes hediye olarak verilebilir 50 Takvimler hazirlanmis olabilir. Çevrimiçi bir yazici araciligiyla baski beni eve kalmasi ve alisveris merkezlerinde kalabalik önlemek için izin verecek. Yani sira, bilmek iyi listemde belirli ögeleri tükendi olacagini olasiligi, ugrasmak zorunda degildir.

Online baski islemi kolay güzel benim de görüntü seçimler tamamlayicisi özel bir tasarim seçmek için yapti. Çevrimiçi baski yapmak ve basit bir Google arama çevrimiçi baski ile ilgili 50 milyon sonuçlar getirir çevrimiçi birçok sirket vardir. En azindan bir online yazici seçiminde benim ev konforunda yapilabilir ve diger birçok alisveris katlanmak zorunda için gittigini rüzgar ve yagmurdan kendimi uzak ayirmak olabilir.

Kurulum islemi

Çevrimiçi bir yaziciya fotograf yüklemek için planlarken dikkat edilmesi gereken en önemli faktör bir nispeten yüksek çözünürlüklü görüntüler seçmelisiniz olmasidir. 300 DPI görüntüler genellikle iyi yazdiriliyor, ancak düsük çözünürlüklü görüntüler daha keskin ya da ihtimali sarhos olan basili is neden olacaktir. Bu yüzden iyi bir görüntü boyutu ve çözünürlükte kaydedilmis görüntüler ile kapali baslayarak, ajanda ve diger basili ögeleri sonunda çalismak nasil bir fark yaratacak. Bunu bu adimi kaçirmamak önemlidir çok güzel bakmak için bitmis yazdirma isini istiyorum. Piyasadaki çogu dijital kameralar bugün kolayca bu sürece 300 DPI. Jpg veya. Tiff dosyalari olarak düzgün bir sekilde görüntü kaydetmek için bildiginiz gibi sizin için olmayan bir konudur bu nedenle, bir 300 DPI görüntü üretebilir. Adobe Photoshop kaydedilmis görüntülerin gerçek çözünürlügü belirlemek için harika bir programdir ve çogu matbaalar görüntüleri ve çözünürlügü denetlemek için kullanacagi budur. Bu yazilim erisiminiz varsa bu fotograf kirpma ve diger ayarlamalar yapmak için harika bir araçtir. Ona net talimatlar vermeniz halinde Yaziciniz için görüntüleri ayarlamalar yapacaktir.

Onlara yüklediginiz görüntüleri kaliteli is üretmek için yeterince yüksek bir çözünürlükte degilseniz baski sirketi söylemeliyim. Eger görüntü kalitesi belirlenemiyor kendiniz sonra yazici güveniyorum. Tüm kopyalari yapilmadan önce size düzen bir kaniti (test baski) istiyorsaniz birçok kez sorulur. Sorulur, her zaman bir kaniti görmek için evet demek gerekir ve yazici isinizi çalistirmak zorunda önce dikkatlice belgenizi kontrol etmelisiniz. Birçok hatalar sadece dikkatle belgenizi bakan ve düzeltmeler isi ile tedaviye baslamadan önce yapilmasi gereken yere göstererek önlenebilir.

Online yazicilar ile büyük olasilikla isinizi bir kagit kaniti görmezsiniz, bu size, onlar devam edin önce siparis ile olasi sorunlari olup olmadigini bilmek ve tamamlamak saglayacak bir güvenebileceginiz bir online yazici bulmak önemlidir yüzden isi. Görüs için baski öncesi kisi ya da Grafik Tasarimci soran genellikle çok daha parlak son üründe sonuçlanir.

böylece son adim nedir?

Dosyalari gönder! Er Yazici Er size takvim olabilir fotograflarinizi alir, tebrik kartlari veya basili süsler size geri gönderdi. Bir kez yazdirma isini geri alabilir, hayatinizdaki tüm özel insanlar için güzel bir hediye veren bir deneyim yaratmak için cazip hediye paketi seçin.

En önemlisi, bir süper basit tatil sezonu var!