özel fotograf kitaplari – dijital el sanatlari karsilar

21. yüzyilda her sey neredeyse sadece dijital olmasiyla birlikte, Dijital Çagin olma bir iddia döseme olmalidir. Müziginiz, telefon aramalari, resimlerinizi (hey – simdi bile DNA dijital hale getirmek isteyen!) – Insan etkilesimi kisa her alaninda daha sonra, paramparça ve kablo veya radyo tarafindan iletilen diskler, depolanan ve kopyalanan depolanir tekrar kopyalanabilir.

Sonuç, tabii ki, bazi büyük yeni teknoloji, ama kaos bir çok sey var. Görüntü yakalama dijital diskinizde aslinda ücretsiz ve depolama olmak ile doldurmak asla o kadar büyük olmak sürücüler, sansini degerli dolu, ama sonuçta ise yaramaz klasörleri, görüntüleri zorunda olacak edilir. Sizin balayi, çocugunuzun ilk adimlari, arkadaslari ile bu özel ani … tüm topladigi seyler saf miktari ile gömülü, sabit disk kaybetti.

Biz bu görüntülerin mantikli, ve size yapimi bir kitap onlari harmanlamak için sans veren bir yol sunar. Eger konu ve resimleri seçmek bir Fotograf Kitabi,. Bazi büyük fikirler: bir cankurtaran, bir sevdi ve sirayla dizi onlari, bir dügün kitap, büyülü bir tatil, bir çocugun yil kitap adanmis bir kitabin bütün bir hayatin resimleri toplamak nerede – kapsami sonsuzdur.

Yani, bu kriteri: dijital biraz … çalismak için kullanilmayan dijital görüntüler koymak! Simdi, El Sanatlari için: Biz fotograflarinizi dijital olarak en iyi yeni teknoloji kullanarak yazdirmak ve sonra el onlari baglamak. Düzgün. Size hazine için bir kitap, ya da gerçekten sadece ustalar tarafindan el yapimi olmaktan gelebilir bizim kitap essiz kalite özellikleri var ve bu yüzden alici zevk ve olacagini vermek için bir hediye istiyorum. Omurga korumak için Headbands gibi YÖNÜ, serit, kisisellestirilmis kapak, seçtiginiz omurga metin, sunum kutulari ve daha fazla yer imi.

Biz handbinding kalitesi ile dijital fotografçilik birligi bize hiçbir uzlasma ile her iki dünyanin en iyi verir inaniyoruz.

Www.custom-fotograf-books.com de damla ve iyi kullanmak için bu pics, koyarak baslar!