Orange County fotografçi ucu teknoloji kullanarak giderleri azaltmak sunuyor

1. Donanim ve yazilim lisanslari daha iyi kullanimi. Bir fotograf is için önemli bir gider bu rekabete ayak uydurmak için satin alma ve yükseltme ihtiyaci yazilimdir. Kolayca Adobe Suite, Photoshop, Lightroom, ve bir is istasyonunda Albüm Tasarim yazilimi yüklemek için binlerce dolar mal olabilir. Buna ek olarak bir de çalisan Mac Book Pro bir 3000 $ mal olabilir. Çalisanlarinizin bu kaynaklara erismek için izin vererek uzaktan bu kaynaklari kullanmak konabilir hangi mevcut saat genisletir. Her makine genisletilmis olarak kullanilabilir çünkü, bir stüdyo sahibi ayni isi gerçeklestirmek için daha az makine satin almaniz gerekir.

Bilgisayar kaynak daha genis kullanilabilir nasil örnekler asagidaki gibidir: o devlet teyzesi disinda ziyaret sirasinda bir çalisan uzaktan çalisiyor eger, makine bu süre içinde bos oturmak olmaz. Baska bir çalisan stüdyo açilmadan önce erken kalkmak ve çalismak için tercih ediyorsa, o program erisebilir ve baska kimse bile bu nedenle gün boyunca baska bir çalisan için sana makine serbest birakarak, gelmeden önce isini halletmek.

2. Genellikle is miktarini yil boyunca dalgalanma gerekli. Uzaktan bilgisayar is talebi ile üretim maliyetlerini uyum daha iyi yardimci olabilir. Bir uzaktan bilgisayar sistemi ile, daha kolay yari zamanli ya da sözlesme pozisyonlarda bir dizi donatabilirsiniz. Makine kolayca paylasilabilir yana, sadece herkes erisebilir ne zaman bilir bir durumu program olusturmak gerekir. Talebi gider olarak taseron isçilerinin kullanarak durdurabilirsiniz asagi talep gider olarak taseron isçilerinin ekleyebilirsiniz. Bu yöntemi takip bir stüdyo sahibi yeterli kaynak bu seviyede desteklemek için çalisan olmadigi zaman birçok tam zamanli çalisan olarak tutmak gerekmez.

Fotografçilik sektöründe rekabetçi. Bu ortamda gelismek için, bir fotograf is sahibi daha verimli çalismak ve giderleri kesmek için yollar bulmak gerekiyor. Uzaktan bilgisayar kullanarak sadece bunu yapmak için bir yoludur.