Orange County fotografçi ucu piyasaya Facebook’a modeller kullanmak sunuyor

Birçok fotograf stüdyolari bulmak gibi, facebook fotografçilar için mükemmel bir pazarlama aracidir. Bir fotografçi arkadas bir numarasi vardir sonra, bu arkadaslar fotografçinin özel, videolar ve resimler için onlarin arkadaslari gösterecektir. Tabii ki zorluklardan biri baslamis oluyor. Bir kere zaten onlarin arkadaslari olarak isaretlemek kisilik bir korpus var, sizin harika is diger tüm insanlarin arkadas olmak için tesvik etmek için bu insanlar araciligiyla dagitilacak, ancak, soru hizli bir sekilde almak için arkadaslar bir dizi nasil alirim ortaya çikar haftaki.

Bu amaci gerçeklestirmek için bir yolu bir facebook üye olmak istiyorum hangi piyasada modelleri aramaktir. Eger üst düzey pazar içine genisletmek için ariyorlar Örnegin, üst düzey modelleri kullanabilirsiniz. Bu modeller bulabilirsiniz birçok yolu vardir. Veya bir kampüs olay izin modeller bulmak için iyi bir yol olabilir bir el ilani, siz lise Facebook’a modelleri arayan yaslilar dogrudan postalar gönderebilirsiniz. Istediginiz modelleri bulmak için nasil karar verdikten sonra, seçtiginiz kim seçici olmak gerekir. Eger olumlu bir sekilde göstermeye çalisiyor ve kendi facebook hesabinda aktif oldugunuz ürün temsil edecek birini istiyorum. Eger olumlu bir iyimser görüntü sunmak için çalisiyoruz Örnegin, negatif sözleri ile kapli bir facebook sayfasi olan biri seçmek istemiyorum. Genellikle herhangi bir fotograf reklam oldugu da gibi, size çekici birini bulmak istiyorum.

Bir kez modeller facebook çektiginiz resimleri gönderme için model ve tesvik sunuyoruz tespit ettik. Onlarin fotograflarini yayinladik Örnegin, bunlari 30 $ baski kredi sunabilir. Kendi facebook hesabiniza göndermek için istekli olup olmadigini kendi resim ücretsiz bir video kolaj sunuyoruz.

Eger resimler gönderdiniz sonra, disari çikmak ve arkadas olmak için model arkadasi tüm sormayin. Onlari size gelmesini bekleyin. Eger modelleri facebook arkadasi ile bir konuk oldugunu unutmayin. Sadece disari isteyenler ile arkadas olurlar. Bu toplumda olumlu bir itibar tutmak gerekir.
Nerede ve nasil temas onlari arayanlar bilecek böylece resimlerinizi onlara yere logosu olmalidir unutmayin.

Fotografçilar ve fotografçilar etkili pazarlama tabani olusturmak için baslamak için üst düzey modellerini kullanabilirsiniz Facebook büyük bir pazarlama aracidir.