olay fotograf uzmanlarin önerilerini bir göz atin

Yani dogru, fotografçilik yeteneklerini tasvir için en iyi pazar yerleri ariyor bir olay fotografçi? Bu nedenle bu makale yeni kapilar açacak eminim ve zirveleri için fotograf kariyer artirmak için yardimci olur. Büyük bir hata olay fotografçilar ne çogu da olaylar bu konuda sikayet olarak zaten çekim bir sey yapmak ve tutmak degil, para kazanmak için yapmak olmasidir. Bir olay fotograf ile ilgilenen varsa, o / o daha da olay fotografçiliga almak anlamalidir daha fazla para geliyor nerede çalismaliyim, ne olaylar tip satmak ne okul ve ekipleri satin al,, çekim ne tür, vb

“Organize olun size hizli bakis müsteri önünde görüntüler elde edebilirsiniz nasil bir plani var. Internet ve web bazi açilardan çok uygun olan bir iki ucu keskin kiliç vardir. Onlarin ev ve satin almak için dürtü gitmek çit insanlar koyar geçer. Gelip resimlerini görmek her zaman ve satin almak zorunda asla. Yani bir kicker gerekir – bir son kullanma tarihi ile bir kupon. Bu benim Foto Shelter iyi etki ile kullanilan bir seydir. Olay fotografçilik hakkinda dogru, hemen yapilir oluyor. Biliyor musun ates. Bir müsteri çok fazla düzenleme olmadan görüntü potansiyelini görmek, böylece iyi vur. O müsteri hizli önünde alin. Onlari süreci zevk ve bir baski satin almak için tesvik mümkün bir satis kisi var. Zamaninda onlara baski almak ve sonuçta “keyifli hale, Brent Eriksen, bir California ve Colorado merkezli atli fotografçi diyor.

“Içinde ‘standart’ çekim bol alin, ve erken. Farkli insanlarin var daha fazla fotograf, daha fazla satis yapmak olasidir. Bir tutumlarini ya da, bir oyuncu tarafindan atmak alarak topu vb çalisan / top sürme . en heyecan verici görüntüler olmasa da, bu devam ve daha riskli darbe vuracaktir ya da geri düsmek görüntüleri var. bilmenin güven ile yüksek aksiyon ve duygu çekim kaçirmak temel verecek “, Nick Zeytin, bir diyor Berkshire, Ingiltere tabanli spor ve portre fotografçisi.

“Herkesle dost olun ve eski klise ‘tedavi olmak istiyorum nasil insanlar tedavi’ kullanmak. Bu durdurmak ve bir iki dakika için bir ebeveyn ile konusmak için bir uzun bir yol olabilir çekim ya da sadece kalabaligin arasindan yürürken. hayatta kalan tüm para, hatta tatili kaybeder çalistirmak bile is gerekli olmasidir. Birçok bu sekilde bakmak ve sadece uzak takmayi tutmak eger büyük bir mola alirsiniz sanmiyorum, iyi bazen size yapmaniz gerekebilir kendi. “Mike Janes, Bati New York merkezli bir Serbest fotografçi diyor.