oc fotografçilar planlama yazilimi kullanimi yararlanabilir

Adindan da anlasilacagi gibi bir fotograf is iki bölümden olusur – fotograf ve is. Onlar ögrenmeye ve güzel görüntüler olusturmak seviyorum çünkü çogu fotografçilar is girmek. Ancak, sevdikleri ne yapiyorsun hayatini kazanmak için, bir fotografçi olarak iyi is yarisinda basarili olmak için gereken. Planlama yazilimi kullanarak bir fotografçi onu daha iyi müsteri iletisim, pazarlama kampanyalari ve operasyonlari yönetmek yardimci olarak is sonunda basarili olabilir hangi bir yoludur.

Ilk olarak, bir fotografçi müsteri iletisim üstünde kalmak için planlama yazilimi kullanabilirsiniz. Ilk temas yapilir ve yil boyunca devam zaman fotografçi-müvekkil iliskisi baslar. Bu iliski güçlenir ve iletisim zamaninda yapildiginda islemleri gelistirilmistir.

Örnegin, bir fotografçi onun siparis politikasi, bir istemci bir oturum rezervasyon yaptiran sonra bir gün içinde hazirlanmasi ve elbise için fotograf çekimi ve önerileri beklenebilir ne bir taslak bir taslagini içeren bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. Henüz onu resim hatirlatan siparis henüz herhangi bir istemci onlari kaldirir önce Newport Beach fotografçi mesajlari görüntüleme için web görüntüleri ve belli bir süre önce onlari kaldirir, bir hafta bir e-posta göndermesi için ise yakinda olacak kaldirildi. Bir müsteri siparis sonra, baska bir e-posta onun is için takdir istemci ifade çikmak gerekir. Bir fotografçi müsteri düzinelerce ile çalisiyor, bu çabalar genellikle çatlaklardan düsme. Bu mesajlari gitmek gerektiginde planlama yazilimi fotografçi hatirlatacaktir.

Ikinci olarak, planlama yazilimi bir pazarlama kampanyasi yürütme yardimci olacaktir. Pazarlama tüm zamanlama ile ilgilidir. Bir mesaj o mesaji en açik oldugu zaman bir potansiyel müsteri gönderilmesi gerekmektedir. Örnegin, çiftler ulasmak için tasarlanmis bir mesaj Sevgililer Günü öncesi 4-6 hafta etkilidir. Tatil kartlari pitching mesajlari Eylül veya Ekim ayinda gönderilen olmalidir. Dügün ile ilgili mesajlari Aralik ayinin son iki hafta (birçok çiftler mesgul olsun) gönderilmelidir. Planlama yazilimi bu tarihlere bagli kalmaksizin tüm düzenlemenize yardimci olabilir.

Vergi, lisans ödeme ve müsteri siparis sistemleri basarili ihtiyaç duydugu tüm görevlerdir. Planlama yazilimi bir Newport Beach fotografçi bu görevleri uygun zamanlarda onun dikkatine getirerek zaman ya da erken halletmek yardimci olabilir.

Mevcut planlama yazilimi seçenekleri vardir. En temel ve ortak Microsoft Outlook. Microsoft Project baska bir seçenektir. Görsel olarak daha egilimli olanlar için, MindManger ve ResultsManager daha iyi seçenekler olabilir. Buna ek olarak, fotografçilar için özel olarak tasarlanmis yazilim programlari bir dizi mevcuttur.

Etkili bu yazilimi kullanarak, bir Orange County fotografçi büyük ölçüde onun is sonuçlari artirabilirsiniz.