nikon kameralar hangi akilli ve hizli

Nikon, akilli, hizli ve uzun menzilli, Nikon Coolpix kamera ile kutsanmis olan. Rakip kompakt dijital fotograf makineleri arasinda en küçük vücuda sik zarafet, yüksek performans ve gelismis fonksiyonlari ambalaj, 10 megapiksel Coolpix S550 ele iyi oturuyor ve basitlestirilmis kullanim saglar.

Nikon Coolpix Kamera, akilli, ve kendi sinifinda, Nikon için dünyanin en küçük ölçekli gövde ile hizli 10 megapiksel kamera. 5x zoom-NIKKOR lens yakin ve Titresim Azaltma kadar uzaktaki nesneleri getirir hafif el hareketleri kaynaklanan görüntü bulanikligini umurumda gerek yok demektir. Tüm kamera islevleri hizli tepki için düzenledi ve yenilikçi Gülümseme ve Göz Kirpma tanima fonksiyonlari gülümseyen yüzleri ve açik gözlerle mükemmel portreler yakalamak yardimci olur. Nikon Coolpix S550 Fotograf Makinesi – gün için günlük kullanim için pratik portreler için idealdir.

Büyük yaratici özgürlük ile 5x Zoom Nikkor lens Olaganüstü görüntü kalitesi ile Nikon Coolpix Kamera S550 Coolpix S550 için 5x Zoom Nikkor lens (35mm format esdegeri) ayirir. Dört asferik elemanlari uygulamak ve 180mm kadar teleskopik ulasmak imkani verir, kalite Nikkor optik da hedefinizden 10 cm kadar yakindan makro çekim saglar.

VR görüntü sabitleme Nikon Coolpix Kameralar kararsiz durumlarda veya daha yavas deklansör hizlarinda çekim yaparken bulanik olmayan görüntüler gelistirmek VR teknolojilerin bir dizi saglar. Seçilmis modeller Optik VR iki tür, LCD ile çekim için etkili keskin ve kararli görüntüler ve daha hizli çerçeve sunar Lens Kaydirma VR, veya Görüntü Algilayici Shift VR, görüntü sensörü tam olarak kamera sarsintisini telafi etmek için hareket biri ile dösenmistir . Diger modeller güzel net sonuçlara bulanik görüntüleri tersine çevirmek için görüntü isleme için hareketi verileri geçerlidir Elektronik VR sunuyoruz.

In-kamera kirmizi göz düzeltme Nikon Kameralar diger dijital kompakt asan rafine kirmizi göz azaltma kapasitesi sunuyor. Ilk olarak, ön-flas bir dizi, öznenin ögrenciler kiskirtmak onlari Nikon Kamera daraltmak için neden ve sonra kirmizi göz kalan varligi için ele geçirilen görüntü analiz, otomatik olarak hafizaya görüntüyü kaydetmeden önce onlari kamera ayarlama.

Seçilen nikon coolpix kameralar modelleri geleneksel dijital kompakt araliginin disinda ISO kapasitesi sunan düsük isikta daha iyi görüntüler. Büyük fotograf olanaklari artar heyecan verici bir ödül, yüksek ISO kabiliyeti, zor kosullarda birinci sinif poz teslim dogal isik ödün vermeden mümkün konular ve güzel çekilecek rezervlerinin sahneleri kapsamini genisletir.