neden dijital fotograf makinesi seçmek

Hepimiz ne olursa olsun kameranin biz kendi görüs var ya da satin almak istiyorum. Ama size bir dijital fotograf makinesi, profesyonel fotografçilik için kullanarak kamera toplama ya da sadece fotograf çekmek sevgisi için ya olmalidir yüzden benim fikir vermek istiyorum.

Neden bir dijital fotograf makinesi ister misin?

Film kamerasi ile karsilastirildiginda, gerçekten sahip olmak büyük bir karsilastirma degil ama herkes bir Dijital Fotograf Makinesi üzerinde çalisiyoruz zaman bir avantaj oldugunu bilir.

Eger bir dijital fotograf makinesi satin almaya karar zaman sadece Nokta ve Vur Kamera olan veya DSLR dijital fotograf makinesi bir seçenek var. Simdi size karisik oldugunu biliyorum, bu ikisi arasindaki fark nedir?

Bize Nokta ve Vur Kamera ile ilk baslayalim, ilk sey dijital fotograf makinesi bu tür daha ucuz oldugunu ama sadece bu kamera için bir lens üzerinde çalisabilirsiniz.
Daha pahali olmasina ragmen Simdi DSLR dijital fotograf makinesi ile, bunu kullanmak için profesyonel bir fotografçi için tavsiye edilir gibi, farkli lensler ile çalismak veya kavsak olabilir.

Eger Megapiksel, Optik Zoom, Deklansör Hizi, ISO Ayarlari, Sahne Modu, LCD ve Flash miktari, gibi sundugu özellikler üzerinde çalisabilirsiniz bir dijital fotograf makinesi sahip.

Bize tam dijital kamera daha faydali ne kadar anlamak için bize asagidaki konusalim.

Temelde megapiksel miktari, yüksek MP (megapiksel) büyük fotografin boyutunu yazdirilabilir. En profesyonel fotografçilar bu duruma bagli olarak üzerinde çimdik.

Optik Zoom, temelde yüksek optik zoom sayisi, yakin bir konu odaklanmak ve ates mümkün olacak.

Eger spor, kuslar ve digerleri, hizli hareket eden nesnelerin çekimi verildiginde Deklansör Hizi, bu yardimci olur.

Eger los veya karanlik ortamlarda fotograf çekerken zaman ISO Ayarlari, Yüksek ISO ayarlari genellikle kullanilir. Ancak tüm kamera bir dijital fotograf makinesi her zaman yüksek ISO düsünün satin almadan önce, yüksek kalitede fotograflar üretiyor.

Sahne Modu, sizin kamera benimsemeye istediginiz ayari çalisir.

LCD, tüm dijital kameralar bu özelligi sunar.

Flas, otomatik flas genellikle belirli bir mesafe için çalismak.

Bu ele olmadigini burada diger özellikleri vardir anlamina gelir çogu dijital fotograf makinesi bazi özellikleri vardir. Eger satin alma olacak karar vermek olan bu istedigi veya gerekli bir oldugundan emin olun.