neden bir nikon d300 DX dijital SLR fotograf makinesi satin

Bir kamera cennet kesfetmek için ulasilabilir mi? Ek dogrusu, Nikon D300 DX dijital SLR fotograf makinesi. Belki de. Belki de degil. Tüm fantastik sey oldugu gibi, bazi lekeleri bulacaksiniz. D300 oldugu gibi büyük bir kamera olarak, herkes için degil, ve önemlidir için büyük kim anlamak. D300 satin düsünürken bu için gerekli en az. Dikkat etmeniz gereken bazi seyler bakalim.

Bu Nikon D300, çogu insan bugün bir sey satin alirken bir göz atin ilk faktör, ariza ile ortaya çikarmak için var gibi zor gibi fiyattir. Warren Buffett ve Bill Gates (Bu yazi sizin için degil) için özür dilemek. Sen Canon EOS 40D, Pentax K20D, Olympus E-3, hem de Sony Alpha DSLR-A700 içeren, bu kategoride çok kati yarismacinin bulabilirsiniz. Yazma zamanda, bu kameralar tüm düsük bir fiyat noktasinda daha sonra Nikon D300 satmak. Amazon göre yere $ 200 $ 500 daha az. Eger objektif harcama bütçe içinde bir ek $ 500 senin sanat için neler yapabilecegini bakmak zaman Hangi büyüktür.

Sizin bu kadar yakin full frame için, neden sadece bunun için gitmek degil mi? Buna deger tam kare mi? Hayir, D300 tam kare fotograf makinesi degil, ama çok daha yüz dolar sadece bir çift için bazi full frame fotograf makinesi bulacaksiniz. D300 1800 $ olmasina ragmen simdi düzeltin, çizgi fiyatlandirma yaklasik $ 2100 Canon EOS 5D (tam çerçeve), gösterir. Nikon’un bir kaya ve fiyatlandirma ile bir zor bir yer arasinda bir noktadadir ki, görünür. Yüz dolar bir çift için çok daha az Epeyce saticilardan benzer bir kamera elde edebilirsiniz, ya da birkaç yüz dolar daha fazla, ben gerçek bir full frame fotograf makinesi satin almak olabilir. Bazi full frame teknolojisi için gidis gerçekten bir hayir beyin oldugunu iddia ediyorum.

Fiyat tartisirken ragmen ben D300 için önceki, Nikon D200 söz olmasaydi, ben gafil olur. Belirli ve su anda 1000 $ isareti altinda fiyatli için güzel bir kamera. D300 ek megapiksel bir çift ile birlikte canli görüntü, HDMI çikisi, çok daha iyi kavrama, tamamen ücretsiz NX Capture yazilim da dahil olmak üzere, tabii ki üzerine atlamak olacak yükseltmeleri bir çift var. Sonuçta için yükseltmek için bir sey olmak vardi. Olsa da ben rahatsiz olamazdi D200 sahiplerinin çesitli duydum, ve D200 ile yapistiriyoruz.