ne yaratici çekimler için merkezi hakkinda tanimak zorunda

Yaratici Fotografçilik Merkezi Amerika Birlesik Devletleri’nde Arizona Kütüphaneleri prestijli Üniversitesi bulunmaktadir. Bazi sanat tarihçileri yaratici fotograf adanmis bir müze gerçekten fotograf kökenli Avrupa, olmasi gerektigini iddia ediyorum ragmen, Arizona Üniversitesi bu onlari yendi. Ancak, Yaratici Fotografçilik Merkezi yirminci yüzyilda Kuzey Amerika fotografçilarin eserlerine ayrilmistir. Yani, bu Avrupalilar mutlu tutmali.
Nerede tam olarak nedir?
Arizona Kütüphaneler Üniversitesi’nde olarak listelenen ragmen, Yaratici Fotografçilik Merkezi diger sanat kütüphaneler gibi halka tam olarak açik degil. Herhangi bir para ya da görüntü içinde hak ettikleri bir sekilde uygun bir müze ve çalisir tutmak için insan gücü yok. Ama uzak fotograf zalim olur sevenler bir banka kasasinin içindeki fotograflari kilitlemek için. Yani, Yaratici Fotografçilik Merkezi’nde bir uzlasma ile geldi.
Bu koleksiyonu görmek için randevu yapmak zorunda. Eger tek basina veya bir grup iseniz, kesinlikle randevu ve boyunca chaperoned bekliyoruz gerekir. Bu yapitin 80.000 adet bazilarini görmek için eslik edilecek ve bu Ansel Adams, Josef Breitenbach, Aaron Siskind, William Mortensen, Frederick Sommer ve W. Eugene Smith gibi belirli Kuzey Amerika fotografçilar odaklanmak isteklerde bulunabilir.
arastirmacilar için
Eger bir arastirmaci iseniz, o zaman Genis arsivleri yerine sadece en rahat ziyaretçiler görmek istediginiz daha ünlü fotograflar ve görüntüler bakarak erisebilir olmasi için Yaratici Fotograf Merkezi ile özel planlar yapmak gerekir. Ayrica fotografçilar hem de negatif gelen ve hakkinda yazili eserler erisebilir. Hala bir randevu almaniz gerekir. Sadece habersiz ortaya etmeyin. Onlar nefret ediyorum.
Yaratici Fotografçilik Merkezi 10 am 4 de açik hafta içi oldugunu. Bu, simdiye kadar hafta sonlari açik degil. Eger Yaratici Fotograf sitesini Center for giderseniz, onlarin inanilmaz genis arsivlerinde malzemelerin tüm kapsamli bir dizin görüntüleyebilirsiniz. Sizin arastirma konusu ne bagli olarak, Polaroid tarafindan finanse edilen bir arastirma bursu, basvurusu için uygun olabilir. Yine, ayrintilar için web sitesine bakin gerekir.
Yaratici Fotografçilik Merkezi dünyada türünün en büyük koleksiyonu ve gelecek kusaklar için görev biliyorum çünkü onlar gibi üzerinde mümkün göz yakin tutun.