ne eski manzara fotograflari negatifleri ile ilgisi

Eger bodrum ya da salon dolaba eski negatifleri kutulari ile insanlardan biri iseniz, yalniz degilsiniz. Fotograf ilk kameranin icadindan beri insanlar popüler bir hobi olmustur. Profesyonel ve amatör fotografçilar hem her zaman karsi karsiya oldugu bir sorun vuruldu ve gelistirilmistir sonra kendi sanat korumak için uygun sekilde karar vermektir.

Iyi haber eski negatifleri ve tarihi arsivlerinde olacak kadar eski resim kutulari ile insanlardan biri iseniz, birçok sirket 35mm slayt tarama hizmetleri ve dijital fotograf restorasyon tekliftir. Olumsuz bir tarama bile eski negatifleri için, resmin gelistirilmesini saglar, ayni zamanda gelismis dijital netlik sadece. Fotograf restorasyon da günes hasari ve çizik onarabilirsiniz.

Bu hizmetleri sunan birçok sirket, bir fotograf restorasyon ve slayt tarama hizmeti seçerken dikkat etmeniz gereken bazi seyler burada vardir olsa da: Yüksek çözünürlüklü çok önemlidir 3000 dpi slayt yani 110.120.126.127 olarak, 35mm slaytlar için tarama hizmetleri olan çok, ve 200 biçimi slaytlar en uygunudur. Ayrica sanat slayt tarayicilari ve tarama ekipmanlari devlet sahip çok önemlidir.

Endüstri standardi otomatik toz ve çizik giderme, bu Kodak Digital ICE gibi programlar kullanarak. Seçtiginiz tarama hizmetleri slayt manuel renk döndürme, kirpma, kirmizi göz giderme, döndürme ve hizmet noktalari gibi ek toz ve çizik giderme içermelidir. Kalite slayt tarama görüntü isleme Adobe Photoshop gibi güvenilir bir fotograf restorasyon programi, istihdam kalifiye teknisyenler tarafindan gerçeklestirilir.

Ek fotograf tarama hizmeti, tercihen her iki paha biçilmez, eskitilmis fotograflar, hem de gazete kupürleri, kartpostal ve diger orta için 600 dpi fotograf tarama hizmeti önemlidir. Deneyimli fotograf tarama ve slayt tarama, fotograf restorasyon hizmeti de müsterilerine siyah beyaz slayt ve siyah beyaz negatif tarama sunmak gerekir. Tercihen seçtiginiz sadece baskilar için ödeyecek anlayisi ile, çevrimiçi baski görüntülemek ve seçmek için bu seçenegi.

Rekabetçi hizmetleri fiyatli. Digerleri evde is yapmak yerine seçin ve genellikle daha pahali Bazi sirketler, müsterilerine para ve zaman kazanmak için diger ülkelere isi outsource. Manzara fotograflari resim konusu olarak tek bir bakis açisindan görülen manzara bir bölüm veya bir bölümünü içerir.

, Ölçek göstermek için, bilesimin içerdigi takdirde, tipik olarak insanlara ve hayvanlara, bir yatay dikey olarak gösterilmemektedir. Bazi fotografçilar adam, kiyi yapilari yapilan olmadigi konusunda katilmiyorum, ve bir peyzaj dogal özellikleri vitrin için tasarlanmistir çünkü sehirler, bir peyzaj dahil edilmelidir.