nakit halinde resimleri çevirmek

Kendi evinizin konforunda fazladan para her ay yapmak isteyen insanlar her yerde bulunabilir, ancak, sözlere ragmen daha fazla web sitesi her firsatta gerçek degil, yapmak olabilir. Hiç anketler alarak para kazanmak için denedim, örnegin, bazi güzel para kazanmak için basardi ama kilma var hiç bir yüksek olasilik var. Ben birkaç ay önce bana ne oldugunu biliyorum.

Bu tür firsatlar söz konusu oldugunda, çevrimiçi resimlerinizi satmaya çalisan tavsiye edebilir. Bu gerçekten çalisiyor, ama birkaç yil önce bu yana rahat bir yasam bu sekilde yapmak için idare ettik sadece.

Ne fotograf online satis para kazanmak için yapmaniz gereken size özel web sitelerine çekmek ve digerleri onlari satin almak için beklemek resim yüklemek için. Kendi deneyim, sana bir tek fotograf için bekleyebilirsiniz ortalama ücret yaklasik $ 2.5 oldugunu söyleyebiliriz. Sadece tek bir kisi için belirli bir fotograf satmak için olsun çünkü ben “benzersiz” demek.

Eger resim sözde “stok fotograf” web sitelerine yüklenen seçtiyseniz, tek bir fotograf için birden fazla komisyon alirsiniz. Birden fazla alici bir resim yükleyebilirsiniz olmasidir. Bu durumda daha küçük bir ödeme (yaklasik $ 1) alacak, ama kesinlikle zaman ve kar artislari ile ekler.

Her satilan fotograf için 2,5 yapma çok gibi görünüyor, ancak her ay 100 teslim eger yapabilir hayal olmayabilir. Bu bir ya da iki saatlik is için kolay bir 250 $ her ay var.

Ama 100 fotograf çekmek, her hafta sonu iki saat harcamak ne karar olur? Bu çok hos bir is için, ayda en az 1000 $ bir öngörülen kar anlamina gelecektir.

Ben iki yil önce bu yana bir yasam bu yol yapim oldum olmasidir, Tayland için seyahate gittiginde. Ben 4000 fotograflari ile geri aldim ve özel web sitelerine göndermek için karar verdi. Önümüzdeki 2 ay boyunca biraz fazla 10.000 $ bir kar yapti!

Ve en iyi kismi sadece bu isi yapmak için bir dijital fotograf makinesi ihtiyaç vardir. Önceki deneyim olursa olsun, gereklidir.