Mürekkep püskürtmeli tuval önemli hususlar

Inkjet kanvas baski teknolojisi yas geldi. Bu gün insanlar Inkjet tuval baski katma ilgi göstermeye basladi. Ayrica, toplumun büyük bir bölümü de bir sözde “hediye fikir” olarak mürekkep püskürtmeli tuval kabul ile anlasmaya geldi. Simdi, ne zaman ideal bir mürekkep püskürtmeli tuval sanat konusuna, iyi bir inkjet kagit önemi her zaman hissedilebilir. Bu nedenle, size dogru mürekkep püskürtmeli fotograf kagidi seçmek çok önemlidir. Burada dogru mürekkep püskürtmeli tuval kagidi seçmenize yardimci olacak bazi temel konularla ilgili bir listesidir.

Amaç: Bu çok önemli bir seydir. Eger amaç veya belirli bir mürekkep püskürtmeli tuval seçme saglikli bir amaç kesin bir fikir oldugundan emin olun. Sizin istek ve ihtiyaçlarini çok farkli seylerdir. Biz her zaman gerçekte biz sadece düz jane modeli gerektiginde daha pahali ürün istiyorum egilimindedir. Objektif bölümünün önemli bir bileseni, kagit agirligidir. Tüm yazici kagit, mürekkep püskürtmeli dahil, gsm veya metrekare basina gram olarak ölçülür. Mürekkep püskürtmeli yazici için çok hafif kagit 60 gsm olacaktir. Herhangi bir markete yürüyüs ve ekranda stok 80 gr oldugunu göreceksiniz mürekkep püskürtmeli bir kagit top (500 sayfa) satin aldiginizda. Bu fotokopi, mürekkep püskürtmeli ve lazer yazicilar için uygun genel amaçli bir agirlik kagittir. Ne yüksek gramajli kagitlar gerekirse? Bu herhangi bir iyi stoklanmis büro malzemeleri veya bilgisayar deposunda bir sorun teskil olmamalidir. Inkjet kagidi da 90gsm, 100gsm ve daha yüksek siniflarda geliyor. Sen daha agir kagitlari Ayrica Temiz metinler ve daha az mürekkep kanama vermek oldugunu göreceksiniz. Her mürekkep püskürtmeli yazici her seyin üstesinden gelebilecek maksimum kagit kalinligi oldugunu akilda tutmak mi. Bunun üzerinden çok agir kagit beslemek önce 125gsm yazici belgelerinizi inceleyin – – aksi takdirde ciddi yaziciniz zarar riski size 110gsm agirliklari kagit aliyorsaniz.

Stiller: Eger sanat tarzi sartinin olarak mürekkep püskürtmeli bir tuval kagidi satin emin olun. Gereksinimleri tek tarafli baski, iki yönlü baski, çok yönlü baski ve daha fazla içerebilir.

Ben bu girisleri dogru mürekkep püskürtmeli tuval kagidi seçmenin önemini anlamalarina yardimci umuyoruz.

Resim Usta mürekkep püskürtmeli tuval kagidi, normal bir inkjet kagit ve mürekkep püskürtmeli fotograf kagidi tüm çesitleri bir lider suppler oldugunu. Http://www.picturemaster.co.uk/: Daha fazla bilgi ve üzerine bilgi giris için