microstock piyasa üzerinden satmak için dügün fotograflari çekmek için nasil

Microstock Fotograf Market satilabilir görüntü çekimi için en iyi yerlerden biri bir dügün yer almaktadir. En dügün görüntüleri büyük talep her zaman ve resim girenlerin bir kalabalik oldugu için, size yakin hareket böylece fark ve bir konuk ve bir fotografçi olarak sadece tedavi degil.

Yillar içinde, ben dügün ates oldugu görüntülerin bazi Microstock Fotograf Dünyasinda benim en çok satan görüntü imza attilar. Moda yeni güncellenmis degistirmek ve taze görüntüler her zaman ragbet vardir çünkü dügün ve çizgi disi ve hem de popüler bir konu bulunmaktadir. Isin püf noktasi bu konular kabul edilemez kadar görünür yüzleri olmadan fotograf çekmek için. Bu, daha genis bir kitleye sunulacak ve sana nasil kimse tanimlamadan konu göstermek olabilir ‘olan fotograf çekim iken düsünmek ne var’ Model Bültenleri ‘vb rahatsiz yok olmasini saglar? ‘

Örnegin gelinin elinde buket yakin çekim bir her zaman belirli bir satici oldugunu. Sadece el ve çiçek gösteren konum ama aninda bir dügün ile ilgilidir. Kilise ya da gelin ve damat elinde ilahi kitap halkalari gösteren bagli. Sen içenlere ve sigara içenlerin an yakin çekimler yakalamak olabilir. Kendi dügme deligi veya Top Hat isletmede çiçek ayar olan dügün konuk arayin. Odak Gelin ve arka planda Damat bir disari konfeti veya konfeti yakin çekimler atmaya hazirlaniyor Eller.

Dügün arabalarin bozulmamis durumda her zaman ve piril piril parçalarin detayli çekim online portföyüne ekleyebilirsiniz. Açik bir pencereden sallayarak motor kaputu veya gelinin yandan Top Hat eger bir emin satici. Uzaktan odak disinda gelin ve damat ile ön izgara odaklanin.

Resepsiyonda her zaman uç en iyi durumda ve mükemmel bir performans sundu tablo ayarlari var. Bazi Konuklar kalabalik bar üzerine egilerek ve bir çok hak içki ile rahatlatici olacaktir. Çocuk her yerde çalisan ve belki de saklambaç oynayacak.

Tüm bu konularda herhangi bir kimlik ya da taninabilir özellikleri göstermeden yakalanabilir. Diger konuklarin çogu fotograf çekmek olacak çünkü göze çarpan bakmadan bir dügün uzakta çekebilirsiniz. Orada tüm çevrenizde fotograf firsatlari ve size ates ne ??bir sonraki dügün fotografçiligi fikir için sikisip kalmazsiniz. Bir Microstock fotografçi için en iyi firsatlardan biri iyi bir eski moda dügün töreni olmasinin nedeni de budur!