mba mülakat sorulari ve cevaplari ipuçlari

MBA Mülakat Ipuçlari bu taksit, ben ziyaret okullarin önemini tartisarak baslamak istiyorum.

Onlar tüm bu önemli degildir düsünüyorum çünkü aday ögrenciler bir çok bu bölümü atlayabilirsiniz. Kim bile oldugunu bilmek gidiyor? Peki, bu düsünce yanlis tür bir özel okula kabul ve ret arasindaki fark anlamina gelebilir.

Yeni baslayanlar için, size hiç bir brosür almak için gidiyoruz daha bizzat ziyaret okul hakkinda çok daha fazla bilgi almak için gidiyoruz. Eger bu özel okulu düsünce olarak çekici olarak degil, ya da tersine, çok daha sonra beklenen, kampüs ziyaret ettiginiz bir kez Aslinda, bulabilirsiniz. Hiçbir sey fiziksel Okul kontrol aslinda atiyor.

Bir okul ziyaret ederken Yapabileceginiz baska bir sey oraya gitmek ögrencilere konusuyoruz. Yerde yasamak ve nefes olanlara konusan disinda ne kadar iyi bir fikir edinmek için nasil daha iyi? Tabii, size inanmayarak ile duymak her seyi almak zorunda. Bu sevenler Nirvana gibi ses yapacaktir. Sevmiyorum olanlar bu dünyada cehennem gibi ses yapacaktir. Anahtar bakis açisi her seyi koyarak ve toplu tüm yorumlari agirliginda oldugunu.

Ayrica, özellikle profesörlerin bazi MBA programi kendi içinde olanlar ile görüsmek isteyeceksiniz. Bu iki sey yapacagiz. Birincisi, onlardan beklemek ne çok iyi bir fikir verecektir. Bir sinif soguk yürüyüs daha kötü bir sey yoktur. Ikinci olarak, bu gerçek bir ilgi oldugunu bu profesör gösterecektir. Dedigim gibi, her aday ögrenci okullara ziyaret etmek için zaman alir. Bu bir aktivite her sey ayri ayarlar.

Son olarak, ve bu muhtemelen tüm en önemli nedeni, sizin oraya gitmek istiyorum neden olarak kabul için kompozisyon yazarken, aslinda bazi duygu ile okul hakkinda konusabilir. Sen orada oldum. Aslinda gezerken sevdim ne hakkinda konusabilirsiniz.