marian kraus fotograf – kurumsal ve kisisel hediyeler yeni bir bakis açisi

Zaman zaman, farkli bir perspektiften seyler bakmak için yardimci olur. Farkli olasilik, bir nesnenin incelenmesi farkli sekillerde, bir sorun ya da bir meydan okuma için zihin açmak için ilham ve yeni fikirler yol açabilir. Bu günlük pratikte, ve ne koymak Modern fotografçilar her fotograf perspektif bir çalisma yapan bir mantra. Yeni bir görsel bakis açisi ilham genellikle diger yasam bakis açilarina aklina açmak için bir iç motivasyon yol açabilir. Bu Illinois ‘Marian Kraus gibi fotografçilar kurumsal ve kisisel hediye koleksiyonunu oldugu gibi, görsel anlam eklemek mesajlari ile yaptigi görüntüler eslik ister bu motivasyondur.

Tanidik bir nesnenin beklenmedik bir görünümü sunma açik fikirlilik tesvik eder. Marian Kraus ‘ticari görüntüleri ve güzel sanatlar fotograf özellikle Dis onun koleksiyonu ile vurgulanan yeni bir bakis açisi için ayri bir yakinlik, mevcut. Kraus bireyler ve sirketler için bir yol olarak çevrimiçi satin alinabilir onun taze, modern bir bakis açisi baskilar yasam ve ruh aydinlatir ve yaraticilik ister sanat ile çalisma ortamlari gelistirmek için yapti. Deha ve mimarlik ve tasarim ruhunu vurgulayan, çerçeveli sehir ve streetscapes bir Kraus ‘kurumsal ve kisisel hediyeler günlük olarak güzellik sunmak için açik ve koyu, form ve uyum birlestirir.

Gerçekten de, Kraus ‘temel sanat stillerinden birini Altin Oran aramaktir. Altin Oran doga ve sanat hem de alemlerde güzellik ve bütünlügü için çaba evrensel bir ilkedir. Yapilari, formlar ve oranlarda dogal olarak kendilerini içinde bulduklari çevrenin görsel gelistirme dogru hedefliyoruz. Egitimli bir göz ile, bir yerde düzen ve güzellik desenleri kesfeder. Kurumsal ve kisisel hediyeler Kraus ‘hatlari Altin Oran fikri somutlastirmak ve izleyiciler kendi hayatlarini içinde onun sanat yansitmak ve her gün gördükleri kendi perspektifi genisletmek için firsat verin.

Özellikle, Kraus onun online magaza sundugu çerçeveli motivasyon baskilar ve mesajlari kurumsal isyerleri insanilestirmek için tasarlanmistir. Kimse arar eger bir gökdelen etkileyici bir siklik var; bir es yakindan eger bir yaprak form hassas, vardir, bir merdiven yükselisi bir kumul organik yükselisi maç, kimse onlari yan yana görüntüler ise . Kraus ‘fotograf canlilik taze bir bakis açisi ile elde edilebilir yaraticilik ve çözümleri tesvik hedefliyoruz.

Marian Kraus ile Fotograf ve Yazilar Bir Koleksiyon: en iyi kurumsal ve kisisel hediyeler Kraus ‘tüm çizgi temsil kitap 2006 yilindaki yayin, Inspirationals oldugunu. Kendi sözleriyle çarpici “Algisi” konusmak fotograf, “Hareket”, “Kararlari” ve “Amaç” eslik ediyor. Bu mesajlari da onun koleksiyonu sanat tebrik kartlari iletilir. Çalismalari zihin tesvik ve daha yüksek basari ve kisisel huzur için bir canlandirmak ve motive hangi bir görüntü çekin istiyor.

Daha fazla bilgi için veya MarianKrausPhotography ziyaret, Marian Kraus ‘online magaza ziyaret etmek.