manzara fotograflari ve portre fotografçiligi ile bir tuval fotograf kullanarak

O kendi fotograf sanat bazi satin almak istediginizde çok fotografçi müsterilerine bir seçenek olarak simdi repertuarinda tuval baskilar kullandiginiz biliyor muydunuz. Eger manzara ve portre fotografçiligi da normal görünümlü çerçeveli fotograf harika görünüyor, ancak bazen özel bir sey eksik ve bu özel bir sey profesyonel fotograflari harika bir yoldur tuval baskilar bastirmak için olabilir, çünkü bunu düsünmek zaman gerçekten iyi bir fikir senin sasirtici fotograf çekilen görüntüler göstermek için.

Eger fotograflarinizi bir fotografçi tarafindan çekilen olmasi ise bir tuval baski hizmeti sunmak yaparsaniz o zaman onlara sormak isteyebilirsiniz, bazi fotografçilar da kendi tuval yerine onlar için baski orada yapmak için bir tuval fotograf baski sirketi sormak yerine yazdirir yazdirabilirsiniz . En fotografçilar için bu hizmeti sunmalidir.

Eger tuval transfer ve gerçekten bu tuval için mümkün olan en iyi sonucu istediginiz istediginiz bir portre görüntüsü varsa sadece devam edin ve gönderirseniz o boyutunu aksi takdirde satin bakiyordu tuval boyutu görüntü için fotografçi isteyin yazdirmak Bir tuval yaziciya fotograf sonra yazdirmadan önce görüntü kirpma sona erebilir ve size çerçeveye resmin bir kismini kaybetme sona erecegini. Tuval baski sirketleri çerçeveye resmin önemli parçalarindan herhangi kaybetmemek istiyorsaniz etkisi yansitma çesit sunacak. Sizin için bunu yapmak için yazici sorarsaniz o zaman size çerçeveye görüntünün herhangi bir önemli parçalari kaybetmek yok emin ile yardimci olmak için çok mutlu olurdu eminim. Ya da boyutunu tuval üzerine baski için fotograf için fotografçi sordugunuzda ne zaman yazici kare çerçeve etrafinda görüntü, sizin için sorulan ekstra arka plan sadece olacagini olur böylece görüntü arka plan tahsis terk etmelerini sorabilirsiniz sizin için çok ideal.

Lütfen size fotograf çok kirpma ve hala gerçekten mükemmel görünümlü paçayi bir tuval baski uygun bir görüntü kirpma zaman her iki sekilde ne her yolu, daha sonra çogu zaman o an manzara gibi manzara resim için de geçerli fotograf hiç boyutu tuval sizin sadece boyutu sadece tuval fotograf için görüntü seçin baski ve size görüntüyü kendiniz degistirebilirsiniz ki bilgisayarinizda bir dijital görüntü program yazilim varsa o zaman, ile baski için mükemmel bir görüntü olacak ne oldugunu ve bir tuval yaziciya göndermeden önce o zaman bu sizin için büyük fayda olacagini ve gerçekten bir sey için sedye bar kare sarili olan fotograf ve sey kesilmis alma konusunda endiselenmenize gerek ve bu fikrinizi verecegini olmaz size çok güzel resimlerden yapilan bazi tuval baskilar sahip bakiyoruz zaman dinlenmek için.