laguna beach fotografçi is akisi artirmak için ucu kullanimi makro sunuyor

Bir fotograf stüdyosu çalistiran Bugün bilgisayar yogundur. Makrolar kullanarak verimlilik ve karinizi artirin. Bir makro nedir? Bir makro çesitli görevleri gerçeklestirmek için uygulanabilir talimatlar kümesidir.
Makrolar fotografçilar basit ve karmasik yollarla is akisi düzene yardimci olabilir. Bir makro sadece, bir dosyayi açmak, bir web sayfasini açmak ya da bir dizi açik dosyalari kapatmak için bir dizi komut olabilir. Onlarin jpg dosyalari için bir elektronik tablodan müsterilerinizin adini aktarilmasi gibi daha karmasik bir sey olabilir. Ayrica, resimleri düzenlemek için makro kullanabilirsiniz. Bu, düzenleme görevi gerçeklestirmek için gereken adimlari belgeleyen koduna bu talimatlari çevirmek için nasil düzenleme yazilimi talimatlari bakarak ve alternatif gerçeklestirerek yapilir. Birçok program yout bir makro kayit ayarini açin ve sonra kaydetmek istediginiz görevi gerçeklestirmek için izin verir. Daha sonra unutulmaz bir ifade ya da geç makro etkinlestirmek için kullanilabilir kelime atayin.

Alternatif olarak, önceden yapilmis makro satin alabilirsiniz – genellikle eylemler olarak adlandirilan – yazilim sizin marka görevleri yerine hangi. Eger bir dizi fiyat için makro bir dizi olsun genellikle bu paketlerde geliyor. Bu önceden yapilmis paketleri sunan bir görünüm istiyorsaniz bu hizmetlerin zaman çok büyük miktarda tasarruf edebilirsiniz.

Makrolar zaman bir yatirimdir. Bu kurulum ve her makro test etmek zaman alir. Baslamadan önce bu nedenle, sik sik yapmak görevleri listeler. Bu görevler üzerinde makro olusturarak, en iyi yatirim olasi dönüs alirsiniz. Eger zamaniniz Ilk basta size baska kullanacagi zaman bir kismini da isinizi tamamlamak edebiliyoruz ancak olarak, sik sik tekrarlanan bir görevi tanimak her zaman durdurmak ve bir makro yazmak için cumbersom görünebilir, bulacaksiniz daha makro olusturmak ve verimliligi olumlu cylcle kendini tekrarlar için.

Daha verimli olmasinin yani sira, makro isinizi daha eglenceli yapabilirsiniz. Bir resim görmek ve size uygulanan belirli bir isik etkisi ile resim öngörülüyor biliyorsaniz, genellikle bu aydinlatma teknigi uygulamak için gereken 15 adim adim çalistirmak için en is ile ilgili memnuniyeti deneyim degildir. Bilgisayar otomatik olarak bu görevleri yerine sahip olarak, isinizi daha verimli ve daha eglenceli.