kukla için dijital fotografçilik

Hatta dijital teknolojinin gelisi ve her türlü ani görünümü ile, hobi magazalari, magazalar ve metro diger dükkanlarda dijital fotograf makinelerinin her sekil ve büyüklükte, herkes bu küçük gadget faaliyet söz konusu bir yanlisi oldugunu. Aslinda, hatta en teknoloji-sert her simdi ve sonra yanilmak olabilir.

Eger bir dijital fotograf makinesi kendi yapmaniz gereken bir sey tabii karsilamak için kapak manuel okumaktir. Bu siz de bunu yapabilecegi çesitli etkilerini görmek gibi kameranin tüm fonksiyonlari tanimaniza yardimci olacaktir. En kilavuzlari da her fonksiyonu anlamaniza yardimci olacaktir resimler olacaktir.

Daha iyi fotograf hakkinda bilgi için dijital mücadelenizde size yardimci olmak için, dijital fotografçilik mankenleri dahilerin çikarmak olacak bazi ipuçlari burada.

Sesi.

Hatirlarsaniz gereken birkaç önemli seylerden biri de dijital fotograf makinesi beyaz dengesini ayarlamak için. Beyaz dengesini ayarlamak sesleri isinma ve kirmizilar ve sarilar ve tonlari artacaktir. Bir satin aldiginizda, en fonksiyonlari otomatik veya otomatik fonksiyonu olacak. Çekim yaparken bu ortama uygun bu degistirin.

Bazi dis çekim yapiyorsun Örnegin, otomatik gelen bulutlu için ayari degistirin. Bu kamera bulutlu ve puslu ortami telafi ve renk daha zengin olan fotograflar üretmek anlamina gelir.

Makro deli

Bu dijital kameralar artik, makro modu sunan bir baska gerçekten harika bir özelliktir. Bu, aslinda nesne üzerinde odaklanmak ve ince ayrintilari resim almak neyin kamera bir fonksiyondur. Eger yakin çekimler aliyor Bu özellikle kullanilir. Makro modu genellikle kameranin ana dügmeleri görülebilir çiçek sembolü ile gösterilir.

Bu modda kullanarak Hatirlanmasi gereken bir sey yumusak ayrintili olarak kalan birakarak, odaklanilan nesnenin keskin olmasidir. Eger fotograf isikli tüm unsurlari istiyorsaniz, bu sizin için bir fonksiyon degildir.

O Flas!

Dijital fotograf makineleri hakkinda büyük seylerden biri konuyu uygun isik ayarlayabilirsiniz olmasidir. En manuel kamera flas modu olmasina ragmen, onlar bir-çok-iyi aydinlatilmis degil alan için çekim ama yine de oldukça katlanilabilir zaman kullanisli oluyor hafif flas, yok. Çok fazla flash mülayim ve soluk renkleri neden olabilir çünkü hafif flas resim koymak renkler yardimci olacaktir.