koruyarak anilar

Daha sonra arkadaslarim çok daha kadar bir dijital fotograf makinesi alamadim. Ben çok iyi bir on bes yil önce muhtemelen oldu, benim eski moda kamera vardi ve yükseltme hakkinda düsünmemistim. Bu Ben de fotograf çekmek durdu fark etti, dedi. Arkadaslar ve önemli olaylari kaydetmek için aile dayanarak ve kendi görüntüleri hiçbiri vardi.

Ben bunun olacagini düsündüm o kadar pahali degildi. Ben tüm bu yeni teknolojik ekipman pahali olacak düsünüyorum yas hala, ama tam tersi dogrudur. Ben iyi bir anlasma bulana kadar ben, ucuz dijital kameralar arastirma, alisveris karsilastirma siteleri bir süre geçirdi.

Ancak, simdi bu satin alma yapmis, ben bagimlisi. Dört yillik eski olan, bir dijital fotograf makinesi olmasi harika. O kadar çok anlar yakalayabilir, ve ben film ve isleme maliyeti hakkinda endiselenmenize gerek yok. Ben o simdi yas seviyorum ve bir sey unutmamak için kararliyim.

Bilgisayarlarla dinozorlar resimleri çizer benim dört yasindaki,, tüm bu teknoloji ile bir hayranlik bulur. En kisa zamanda bir fotograf alinir gibi, o hemen görüntülemek istiyor. Ben çocukken biz gelistirmek için uzak bizim filmi göndermek zorunda kaldi onu açiklayan denedim, ve biz yaklasik bir ay fotograflari görmek için alamadim, ama o degil sadece içeri batmaz zaman, zihninde teknoloji yakinlik olmadigi bir dünya fikri isleyemez gerçek bir kavram var.

Ancak, ben yakalamak istiyorum oglum degil. Ben her zaman aile baligi rolünü üstlenmek gibi görünüyor annemin fotografini çekmek istiyorum, ve dolayisiyla nadiren herhangi bir görüntü görünür. Ve sonra onun benim bellek korumak için girisimi için yakalama am benim Otuz üçü yasindaki anneannem var.

Yeni bir fotograf makinesi satin alma karari da güzel bir yerde yasayan semptomatik olabilir. Ben kentsel ortamlarda mükemmel fotograflar çekmek insanlar var fark iken, bu beni çagirdi asla. Benim sehir içi emlak bana ilham vermedi, ama Cornish plajlari güzel manzara ve isik yok. Ben bilmediginiz benim fotograf için yaratici bir yönü disari getirdi.
Ben ne de parlak degilim, ben hayal herhangi bir streç tarafindan profesyonel bir fotografçi degilim. Ancak, zaman zaman hangi ben de çerçeve, ben gerçekten gurur duyuyorum bir çekim ve duvara koymak, veya, montaj kapali baski, ve arkadaslar için kart olarak kullanmak.

Ben görüntülerin sonsuz saat ile delik arkadaslar ve aile çalisin, ve genel olarak, ben degil yönetmek. Ben, ancak, çok benim kamera ile memnunum, ve ben güzel yerleri ve mutlu anilar gülümseyerek, ben yazdirmak istediginiz olanlari çalisma, ve en önemlisi, benim dosyalari üzerinden siralama, kendim, çok mutlu saatler geçirebilirsiniz.